Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Svarbiausiu metu sužvėrėjęs G. Auruškevičius – atkrintamųjų „Sportpoint MVP”!

2019 06 04 SKM.LT
Šio sezono MVP rinkimus užbaigia auksinis G. Auruškevičiaus triumfas
Nuotr. autorius: Eitvydas Kinaitis

Naudingiausiu „Sportpoint MVP” atkrintamųjų žaidėju Sostinės krepšinio mokykloje (SKM) tapo Gytis Auruškevičius. Aukštaūgis kartu „SKM-I EMSI Gorilų” komanda (treneris Algirdas Milonas) triumfavo U15 Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL”) čempionate ir trečiąjį kartą tapo šalies čempionu.

Atkrintamosiose varžybose (ketvirtfinalio serijoje ir finaliniame ketverte) G. Auruškevičius vidutiniškai rinkdavo po 11,75 taško, atkovodavo 15,5 kamuolio, atlikdavo po 4 rezultatyvius perdavimus ir fiksavo 21 naudingumo balų vidurkį.

Reguliariajame sezone G. Auruškevičius rinkdavo 10,2 tšk., atkovodavo 8,1 kam, atlikdavo 1,8 rez. perd., perimdavo 0,9 kam. ir rinko 16,2 naud. bal.

Apie savo auklėtinį teigiamai atsiliepė ir strategas A. Milonas: „Pažiūrėjus į asmeninę statistiką viso sezono metu, Gytis buvo naudingiausias komandos žaidėjas. Jo rodikliai džiugina. Gyčiui labai daug pasitikėjimo savo jėgomis pridėjo „U15 Talentų karta“ projektas. Aišku, tobulėti dar tikrai yra kur. Pavyzdžiui, kovoje dėl atšokusių kamuolių. Jis tą puikiai padarė finalinio ketverto metu, kada komandai to reikėjo labiausiai. Finalinėse rungtynėse atsikovojo net 19 kamuolių ir labai prisidėjo prie komandos sėkmės. Gytis puikiai mokosi ir mokykloje, jis siekia būti lyderiu ir geriausiu ne tik krepšinyje, bet ir kitose srityse.“

Svarbiausiu metu sužvėrėjęs G. Auruškevičius – atkrintamųjų „Sportpoint MVP”! Naudingiausią krepšininką išrinko 5 narių SKM komisija, kurią sudarė treneriai, sporto konsultantai ir administracijos darbuotojai. Kiekvienoje amžiaus grupėje taip pat išrinkti geriausi žaidėjai, kurie prisidėjo prie komandos iškovoto medalio.

MVP tapusiam G. Auruškevičiui atitenka specializuotos krepšinio prekių SPORTPOINT parduotuvės įsteigtas 100 eurų dovanų čekis, o visiems laureatams – treniruotė su „Įgūdžių akademijos“ kamuolių šaudykle. Dėmesio – norėdami užsiregistruoti į treniruotę, parašykite el. paštu info@skillsacademy.lt arba susisiekite su SKILS ACADEMY VILNIUS FACEBOOK PASYKROJE. Nemokamos treniruotės pasiūlymas galioja du mėnesius.

MARTYNAS RADŽIUS: „SKM-I Hornets“, „Jr. NBA“ (U11) bronza, treneris Rokas Kasparavičius.   

DOVYDAS BUIKA: „SKM-I #TRVLTM”, U12 auksas, treneris Tomas Urbelionis, U13 auksas, treneris Tomas Purlys. 

STEPONAS ŽILAKAUSKIS: „SKM-II GEALAN”, U13 auksas, treneris Tomas Purlys.

KASPARAS JAKUČIONIS: „SKM-I Tigrai”, U13 sidabras, treneris Arvydas Menkevičius.

MYKOLAS MAČIULIS: „SKM-I Drakonai”, U14 sidabras, treneris Karolis Čyžius.  

GYTIS AURUŠKEVIČIUS: „SKM-I EMSI Gorilos”, U15 auksas, treneris Algirdas Milonas.

AUGUSTINAS KIUDULAS: „SKM-I Warranty Expert”, U16 bronza, treneris Mindaugas Noreika, U17 B diviziono auksas, treneris Mindaugas Noreika. 

 

Naujienų sąrašas