Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Kontaktai

Sostinės krepšinio mokykla

Kalvarijų g. 129, 201 kabinetas, LT-08221

Bendrieji klausimai
Tel. nr.: +370 679 24 419 (darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.)
 El. paštas: info@skm.lt (atsakome ne vėliau kaip per 3 darbo dienas)

Neformaliojo vaikų krepšelio (NVŠ) klausimai

Tel. nr: +370 631 113 26 (darbo dienomis nuo 8 iki 16 val.)

El. paštas: nvs.skm@gmail.com (atsakome ne vėliau kaip per 3 darbo dienas)

Finansiniai klausimai
Tel. nr.: +370 671 19393 (antradieniais - penktadieniais nuo 9 iki 17 val.)
 El. paštas: buhalterija@skm.lt (atsakome per 3 darbo dienas)

Netikslumai svetainėje:
 El. paštas: b.smigelskas@skm.ltkomunikacija@skm.lt 

Rekvizitai

Viešoji įstaiga „Sostinės krepšinio mokykla“
Kalvarijų g. 129, 201 kabinetas, II aukštas, LT-08221
Įm. kodas: 301487813

„Swedbank“ klientams:

A/s: LT877300010105051236
AB „Swedbank“
Banko kodas: 73000

SEB klientams:

A/s: LT857044060007234865
AB „SEB bankas“
Banko kodas: 70440

Priėmimo laikas

Pirmadienis Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
09:00-17:00 val. 09:00 - 17:00 val. 09:00 - 17:00 val. 09:00 - 17:00 val. 09:00 - 17:00 val.

Administracija

Justas Jankauskas

Direktorius

El. paštas: j.jankauskas@skm.lt

Arminas Vareika

Direktoriaus pavaduotojas

Tel.: 8622 57514
El. paštas: vareika.arminas@gmail.com

Edvinas Dubauskas

Renginių ir turnyrų organizatorius

El. paštas: e.dubauskas@skm.lt

 

Algirdas Milonas

Sporto vadovas

El. paštas: a.milonas@skm.lt

rutenis paulauskas

Rūtenis Paulauskas

Sporto konsultantas

El. paštas: r.paulauskas@skm.lt

migle n

Miglė Navickaitė

Klientų aptarnavimo skyriaus vadovė
(šiuo metu konsultuoja tik finansiniais klausimais)

Tel.: 8 671 193 93
El. paštas: buhalterija@skm.lt

 
rsz dsc07617

Jūratė Linartienė

Buhalterė

El. paštas: sf@skm.lt

rsz dsc07892

Vidas Svetikas

Finansininkas 

v.svetikas@skm.lt

rsz dsc07876

Irina Bedulska

Buhalterijos skyriaus administratorė 

El. paštas: buhalterija@skm.lt

 
rsz dsc07747

Alberta Eisimantaitė

Biuro administratorė

El. paštas: info@skm.lt

rsz dsc07804

Tomas Urbelionis

Komercijos vadovas

Tel.: 8679 50023

El. paštas: t.urbelionis@skm.lt

Balys Šmigelskas

Komunikacijos vadovas

Tel.: +370 6232 1445
El. paštas: b.smigelskas@skm.lt