MKL A divizione – trys pergalės ir įspūdingi pasirodymai

2020 10 26 skm.lt
Sostinės KM I-„Warranty Expert“ toliau neklumpa
Nuotr. autorius: S. Čirbos nuotr.

Praėjusį savaitgalį Moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) A diviziono varžybose penkios Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandos sužaidė rungtynes. Iškovotos trys pergalės ir netrūko įspūdingų individualių pasirodymų.

U16 vaikinų čempionate Antano Gliožerio vadovaujama Sostinės KM III-„Grizliai“ (1-2) namuose 87:80 (16:17, 18:17, 29:22, 24:24) įveikė Mažeikių SM (0-2).

Mačo lūžis įvyko ketvirto kėlinio viduryje, kai „Grizliai“ įgijo dviženklę persvarą ir ją išsaugojo iki pat pabaigos.

Įspūdingas rungtynes ir dvigubą dublį užfiksavo Joris Didžgalvis, kurio sąskaitoje – 32 taškai, 20 atkovotų kamuolių ir 44 naudingumo balai.

Visą šio mačo statistiką rasite čia.

Šiose U16 pirmenybėse akis į akį susidūrė ir dvi mokyklos komandos – Sostinės KM I-„Drakonai“ (3-0) (tr. Karolis Čyžius) 90:54 (35:11, 16:19, 17:9, 22:15) nugalėjo Sostinės KM II-„Riterius“ (0-3) (tr. Ignas Pagalys).

„Drakonams“ net šeši krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezulttyviausias buvęs Danas Kazakevičius jų surinko 19, taip pat pridėdamas 14 atkovotų kamuolių.

„Riterių“ gretose Orestas Katilauskas pasižymėjo 16 taškų.

Toliau užtikrintai ir be pralaimėjimų U18 čempionate žygiuoja Mindaugo Noreikos ir Roko Jankūno treniruojama Sostinės KM I-„Warranty Expert“ (4-0), kuri išvykoje 106:70 (24:15, 33:11, 17:23, 32:21) sutriuškino Panevėžio SC/R.Sargūno SG (1-3) krepšininkus.

Visus reikalus SKM auklėtiniai sutvarkė antrame kėlinyje, kurį pradėjo spurtu 14:0, o visą kėlinuką laimėjo 33:11.

Net trys žaidėjai Sostinės KM I-„Warranty Expert“ pelnė daugiau nei po 20 taškų. Manto Šipkausko sąskaitoje 26 (12 atk. kam.), Luko Pivoriūno 25 (13 atk. kam.), o Gyčio Valicko – 22.

U17 čempionate antrą pralaimėjimą patyrė Sostinės KM II-„Liūtai“ (0-2). Roko Kasparavičiaus vadovaujama ekipa namie 68:79 (13:29, 22:23, 12:19, 21:8) nusileido Šiaulių KA „Saulė“-SG I (2-0) jauniesiems krepšininkams.

Gytis Gervickas liūtams surinko 22 taškus.