MKL čempionate – įspūdingi SKM krepšininkų pasirodymai

2023 02 06
„SKM-I Vilniaus duonos“ lyderis Nojus Kulieša sužaidė iki šiol geriausias gyvenimo rungtynės
Nuotr. autorius: SKM.lt

Praėjusią savaitę savo pozicijas Moksleivių krepšinio lygos (MKL) U18 čempionate sustiprino „SKM-I Vilniaus duonos“ komanda.

Igno Pagalio auklėtiniai rezultatyviose rungtynėse  97:92 įveikė Panevėžio SC ir iškovojo jau 11 pergalę iš 14 galimų.

„SKM-I Vilniaus duonos“ ekipoje – Nojaus Kuliešos gyvenimo rungtynės

Šiose rungtynėse rezultatas buvo lygus net 8 kartus. Tai buvo jau penktoji „SKM-I Vilniaus duonos“ pergalė iš eilės.

SKM krepšininkai per paskutinį kėlinį pelnė net 31 tašką ir tiksliau lemiamomis mačo minutėmis sužaidę vilniečiai išsivežė pergalę iš Aukštaitijos.

Išvykoje žaidę „SKM-I Vilniaus duonos“ krepšininkai laimėjo kovą po krepšiais 49:33. Ypač didelį įspūdį daro vilniečių persvara dėl puolime atkovotų kamuolių (19:7). SKM krepšininkai šiame mače taip pat atliko žymiai daugiau rezultatyvių perdavimų (26:19).

Šiame mače išsiskyrė vienas geriausių savo rungtynių MKL istorijoje sužaidęs Nojus Kulieša. „SKM-I Vilniaus duonos“ įžaidėjas per 37,16 min. pelnė 27 taškus (7/9 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 4/6 baudų metimai), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė net 6 kamuolius ir atkovojo 7 kamuolius. Rungtynes 191 cm ūgio krepšininkas baigė surinkęs net 42 naudingumo balus.

Paėmiau kamuolį ir bandžiau būti geriausia savo versija, bet per daug to nesureikšminu. Aišku, visada smagu laimėti, kartu su komanda. Varžovai daugiau negu pusę rungtynių gynėsi zoną – turėjome rasti geriausią metimą, o kad mum pavyko rodo įmesti 97 taškai. Turėjome problemų gynyboje, bet radome savo kozirių ir sudavėm paskutinį šturmą“, – SKM.lt svetainei sakė N. Kulieša.

N. Kulieša – ilgametis SKM auklėtinis, šį sezoną žaidžiantis ir Vilniaus „Rytas-MRU“ ekipoje. Karolio Čyžiaus vadovaujama komanda varžosi Regionų krepšinio lygoje (RKL).

Beje, praėjusią savaitę N. Kulieša paskutinę minutę sudėtingu „step back“ metimu išplėšė pergalę prieš Druskininkų ekipą RKL čempionate.

N. Kuliešai puikiai talkino Ernestas Matulevič. Vidurio puolėjas atkovojo  net 23 kamuolius (11 iš jų puolime), perėmė 3 kamuolius, pelnė 17 taškų ir surinko 31 naudingumo balą.

Dviženklį naudingumo balų skaičių SKM komandos gretose taip pat surinko Martynas Ramanauskas (16 taškų, 11 naudingumo balų).

„SKM-I Vilniaus duona“ šiuo metu prestižiniame MKL U18 A divizione užima 3 vietą.

Artimiausias rungtynes I. Pagalio kariauna žais vasario 12 d, kuomet Kaune susitiks su „Tornado KM-I Alburnus“ (8/6).

Nojus Kuliesa 2023 02 06

Į pergalių sugrįžusi „SKM-I Wienerberger”

Į pergalių kelią po dviejų pralaimėjimų iš eilės grįžo „SKM-I Wienerberger”. Mindaugo Noreikos auklėtiniai MKL U14 A diviziono čempionate 93:68 įveikė Gedimino Bražionio vadovaujamą „SKM-II” ekipą.

Pirmasis rungtynių kėlinys buvo lygus ir itin rezultatyvus – jį 28:26 laimėjo „SKM-I Wienerberger”, o rezultatas per pirmąsias 10 min. buvo lygus net 3 kartus.

Vieni MKL čempionato lyderių spurtavo antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 21:10, o trečiąjį – 25:14. Ketvirtąjį kėlinį komandos vėl žaidė taškas į tašką (19:18).

Šiose rungtynėse dukart iš eilės MKL vicečempionus į priekį tempė Erikas Gumuliauskas. Pirmą kartą nuo gruodžio 21 d. ant parketo sugrįžęs gynėjas vos per 14,25 min. sugebėjo pelnyti 28 taškus ir pademontravo dėmesio verta pataikymą – „SKM-I Wienerberger” krepšininkas pataikė 8 iš 10 mestų dvitaškių, 2 iš 3 tritaškių ir 6 iš 8 baudos metimų.

Rungtynes E. Gumuliauskas baigė surinkdamas 27 naudingumo balus.

Tuo metu „SKM-II” ekipoje sunkiai sustabdomas buvo 25 naudingumo balus surinkęs Benas Katkauskas. Jis pataikė net 11 iš 14 savo mestų dvitaškių ir mačą baigė surinkęs 24 taškus.

Pagirtinai kovoję G. Bražionio auklėtiniai praktiškai nenusileido „SKM-I Wienerberger” krepšininkams kovoje po krepšiais (42:44) ir perėmė po tiek pat kamuolių (23:23).

Tiesa, Mindaugo Noriekos auklėtiniai kur kas taikliau atakavo iš toli – tikslą pasiekė 7 iš 15 bandymų (47 proc.). „SKM-II” pataikė vos 1 tolimą metimą iš 13.

Artimiausias rungtynes „SKM-I Wienerberger” žais vasario 24 d., kai susitiks su „VKM-II”.

Tuo metu „SKM-II” savo artimiausias rungtynes žais jau vasario 9 d., kai namuose susitiks su Klaipėdos KM-I.

„SKM-I Wienerberger” (11/2) šiuo metu tarp 12 komandų užima 2 vietą, o žaidimą vis gerinantys „SKM-II” (0/13) vis dar medžioja savo pirmąją pergalę.

Erikas Gumuliauskas 2023 02 06

Pergales kaip obuolius raškanti „SKM-I Ledvance”

Solidžiai U12 („Pirmajame iššūkyje”) ir U13 C divizione atrodo Arvydo Gronskio vadovaujami „SKM-I Ledvance” krepšininkai.

SKM vaikinai praėjusią savaitę U12 čempionate 45:3 įveikė „SKM-VII” ir pasiekė 6 pergalę iš 7.

Tarp 8 E grupės komandų „SKM-I Ledvance” šiuo metu užima 3 vietą, o prieš akis – dar visas antrasis ratas. Į kitą etapą pateks 4 stipriausios grupės komandos. Artimiausias varžovas – „SKM-V”.

Pergales A. Gronskio auklėtiniai skina ir metais vyresnių MKL U13 C divizione. Pastariosiose: rungtynėse SKM ekipa  susitvarkė su „VKM-VII”.

Artimiausias rungtynes „SKM-I Ledvance” žais šią savaitę, kai susitiks su „SKM-VI EMSI“.

Tai bus paskutinės pirmojo etapo rungtynės. 9 pergales per 11 mačų iškovoję sostinės krepšininkai tarp 7 A grupės komandų užima 1 vietą ir ruošiasi pasirodymui antrajame etape.

308566165 10160542691926155 6525245572571676866 n

Kovinį tempą išlaikanti „SKM-I SNYKS“

Praėjusią savaitę Roko Kasparavičiaus vadovaujama „SKM-I SNYKS“ komanda MKL U15 A divizione sužaidė dvi rungtynes namuose. Vilniečiai 78:97 pralaimėjo čempionato lyderiams V. Knašiaus KM-I, o vos po 2 dienų 111:51 atsitiesė įveikdami Panevėžio SC.

Pergalingame mače su Panevėžio krepšininkais „SKM-I SNYKS“ per pirmąją kėlinį pelnė net 39 taškus, kurį laimėjo net 28 taškų skirtumu. Antrajame kėlinyje rungtynės vyko taškas į tašką (13:12), o po didžiosios pertraukos vėl dominavo Vilniaus klubas – 27:10 ir 32:18.

Šiame mače „SKM-I SNYKS“ pataikė 15 iš 32 tritaškių (47 proc.), o kovą dėl kamuolių laimėjo 58:40. R. Kasparavičiaus ekipa atliko net 29 rezultatyvius perdavimus, kai varžovai vos 8. Be to, sostinės ekipa perėmė 22 kamuolius (varžovai – 8).

Šiame mače dviženklį taškų skaičių surinko net 7 krepšininkai – Deividas Černovas (25), Giedrius Šulga (24), Justas Žvironas (22), Martynas Radžius (18), Arnas Melnikas (17), Simonas Dapkus (12) ir Karolis Anuškevičius (10).

7 pergales ir tiek pat pralaimėjimų savo sąskaitoje turinti SKM komanda tarp 12 komandų užima 6 vietą.

Sekmadienį „SKM-I SNYKS“ namuose susitiks su Kauno KM „Žalgiris-II“.

„SKM-IV SNYKS“ užtikrintai pirmauja ir metais vyresnių U16 C divizione. Ten R. Kasparavičiaus krepšininkai po 9 rungtynių turi 8 pergales ir pirmauja tarp 6 A grupės komandų.

Artimiausias rungtynes „SKM-I SNYKS“ žais šią savaitę su „VKM-III“.

snyks 2023 02 06 siauliai

Užtikrintai žygiuojantys „SKM-II Knauf“ krepšininkai

Egidijaus Ženevičiaus vadovaujami „SKM-II Knauf“ krepšininkai U13 B divizione pasiekė dar dvi įtikinamas pergales – 102:52 įveikė „VKM-II“ ir 112:29 Kretingos KM.

Iki reguliaraus sezono pabaigos likus 5 mačams „SKM-II Knauf“ (12/1) tarp 10 čempionato komandų užima pirmąją vietą.

Šių pirmenybių reguliarusis sezonas pasibaigs iki kovo 19 d. Geriausios aštuonios komandos kovos ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių, o jas laimėję pateks į didijį finalo ketvertą.

Pergalę „SKM-II Knauf“ pasiekė ir metais vyresnių U14 C divizione. Čia E. Ženevičiaus ekipa 64:61 palaužė „VKM-III“.

Reguliariajame sezone „SKM-II Knauf“ ekipai liko sužaisti vos dvi rungtynes – SKM krepšininkai A grupėje tarp 9 komandų užima pirmąją vietą ir yra nebepavejami.

320231278 578099130820378 8266298567144034086 n

„SKM-I Aibė“ – geriausia savaitės komanda

SKM savaitės komandos titulą pelnė Algirdo Milono vadovaujama „SKM-I Aibė“ ekipa. U13 A divizione vilniečiai 59:57 namuose sugebėjo palaužti V. Knašiaus-I komandą.

Šiose rungtynėse sostinės krepšininkai perėmė net 12 kamuolių (dvigubai daugiau nei varžovai) ir žymiai rečiau klydo (11:24).

Po 12 naudingumo balų šiose rungtynėse surinko Rapolas Klišauskas ir Rokas Cikanavičius.

Klaipėdiečiams tai buvo vos antrasis pralaimėjimas MKL U13 A divizione.

Tuo metu „SKM-I Aibė” (10/4) yra trečioje turnyrinės lentelės vietoje.