Sostinės KM II-„Ereliai“ – U13 čempionato B diviziono čempionai!

2021 06 07 skm.lt
Kitą sezoną „Ereliai“ varžysis U14 čempionato A divizione
Nuotr. autorius: MKL nuotr.

Donato Sabaliausko treniruojami Sostinės KM II-„Ereliai“ tapo Moksleivių krepšinio lygos (MKL) U13 čempionato B diviziono čempionais!

Pusfinalyje jie 83:45 nušlavė Plungės SRC, o finale po atkaklios kovos 71:69 palaužė Nacionalinės KA I komandą.

Likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes „Ereliai“ prieš varžovus pirmavo užtikrintai – 69:61, bet pralaimėjo atkarpą 0:8 ir šie išlygino rezultatą.

Tada minutę abi ekipos nepelnė nė taško, o pergalingus taškus mūsiškiams surinko Faustas Joskaudas, realizavęs abu baudos metimus, likus žaisti 7 sekundes. Varžovai po minutės pertraukėlės dar atliko metimą, bet šis buvo netikslus ir „Ereliai“ triumfavo.

Finale rezultatyviausiai žaidęs F. Joskaudas pelnė 17 taškų, Emilis Tamulevičius pridėjo 15 (9 atk. kam., 23 naud.).

Šį sezoną „Ereliai“ nepatyrė nė vieno pralaimėjimo – laimėjo visas 10 žaistų rungtynių. Kitą sezoną „Ereliai“ varžysis U14 čempionato A divizione.

D. Sabaliausko auklėtiniams ir šis sezonas dar nėra baigtas – B diviziono 1-4 vietų laimėtojai dalyvauja peržaidime su A divizione 5-8 vietas po reguliaraus sezono užėmusiomis komandomis dėl teisės žaisti šio čempionato ketvirtfinalio varžybose.