Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Kūno kultūra kitaip“ – naujasis #SKMCares projektas

2019 02 28 SKM.LT

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) kartu su BC RYTAS, Vilnius ir ReD FoXes LT „Genio“ progimnazijoje pakvietė moksleivius sudalyvauti „Kūno kultūros kitaip” užsiėmime. 

Berniukai varžėsi SKM ir „Ryto“ protmūšyje, kuriame atsakinėjo į įvairius klausimus ne tik apie krepšinį, bet ir kitas sporto šakas, pavyzdžiui, futbolą. Tuo tarpu mergaitės mokėsi palaikymo šokėjų paslapčių iš Red Foxes LT vadovės Jelena Koroliovos, kuri ne tik pamokė šokių žingsnelių, bet ir atsinešė tikrų krepšinio šokėjų inventorių ir jį leido išbandyti pamokos dalyvėms.

Žinoma, koks protmūšis be prizų? Nugalėtojams atiteko bilietai į „Betsafe-LKL“: Vilniaus „Rytas“ – Klaipėdos „Neptūnas“ rungtynes, kurios vyks kovo 30 dieną „Siemens“ arenoje, „VitirON“ vitaminai Elektrokart by Kartlandas pakvietimai bei kiti rėmėjų įsteigti prizai.

SKM steigėjas Andrius Čerškus pasidžiaugė, jog jam atiteko garbė vesti protmūšį ir pasidalino ateities planais: Tokias smagias pamokas vesime ir kitose Vilniaus mokyklose“. 

„Kūno kultūra kitaip“ – naujas #SKMCares projektas, skatinantis Vilniaus moksleivius aktyviai sportuoti ir domėtis sportu.

Linksmas ir nuotaikingos inovatyvios pamokos akimirkos – video įraše: 

Naujienų sąrašas