Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Praūžus sezono atidarymo fiestai, skelbiami treniruočių tvarkaraščiai

2017 09 04 SKM


Nuotr. autorius: Dmitrijus Radlinskas

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) praėjusį šeštadienį prie „Siemens“ arenos atidarė jau 11-ąjį savo sezoną. Grandioziniame gatvės krepšinio „3x3“  turnyre SKM auklėtiniai sėkmingai varžėsi su Vilniaus ir kitų didžiųjų šalies miestų krepšininkais, o vakare stebėjo pergalingas Lietuvos rinktinės rungtynes Europos čempionate.

Praūžus neišdildomus įspūdžius palikusiai šventei, SKM bendruomenė grįžta prie įprasto sportinio rėžimo ir skelbia 2017–2018 m. sezono treniruočių tvarkaraščius. Jūsų patogumui, užsiėmimai, kurie prasidės nuo rugsėjo vidurio, bus vykdomi daugelyje Vilniaus mikrorajonų.

Jeigu norite prasimušti į pagrindines SKM komandas ir varžytis aukščiausiame Moksleivių krepšinio lygos (MKL) divizione, susisiekite su atitinkamos amžiaus grupės treneriu ir susitarkite dėl bandomosios treniruotės.

TRENIRUOČIŲ TVARKARAŠČIAI

rsz dsc05534

„Nepaprastai džiaugiamės 11-ojo SKM sezono startu. Pirmąjį rugsėjo šeštadienį prie „Siemens“ arenos vykusį „3x3“ krepšinio turnyrą galima įvardinti kaip masiškiausią tokio tipo renginį Vilniaus istorijoje. Tai nebuvo vien sostinės krepšininkų turnyras – savo jėgas gatvės krepšinyje išbandė svečiai iš Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Biržų ir kitų miestų. Dar smagiau tai, kad buvę ir esami mūsų mokyklos auklėtiniai parodė aukštus rezultatus ir iškovojo medalius įvairiose amžiaus grupėse“,  – sezono atidarymo šventę reziumavo SKM direktorius Justas Jankauskas.

Mokyklos vadovas atkreipė dėmesį, kad sudarinėjant naujojo sezono tvarkaraščius didžiausias dėmesys buvo skiriamas tėvelių ir vaikų patogumui užtikrinti: „Žinome sudėtingą situaciją Vilniaus gatvėse prasidėjus mokslo metams ir sudarinėdami treniruočių tvarkaraščius dėjome visas pastangas, kad kelyje tėveliai ir jaunieji krepšininkai praleistų kuo mažiau laiko. Pagrindinis tikslas – sudaryti galimybę moksleiviams sportuoti kuo arčiau savo namų ir taip sutaupyti jų brangų laiką. Esame didžiausia krepšinio mokykla Lietuvoje ir turime rodyti gerą pavyzdį visose srityse.“

Jūsų pasiūlymai ir klausimai laukiami viso sezono metu el. pašto adresu info@skm.lt

SKM SEZONO ATIDARYMO FOTOGALERIJA 

Naujienų sąrašas