Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM kviečia į nemokamą seminarą jaunųjų krepšininkų tėveliams (REGISTRACIJA)

2018 02 13 SKM.lt


Nuotr. autorius: Saulius Čirba/SKM.lt nuotr.

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) tėvelius kviečia į nemokamą Tęstinių mokymo centro trenerio, nevyriausybinės organizacijos „Kitas Variantas“ įkūrėjo  Tomo Kaulinsko seminarą, skirtą geriau suprasti savo vaikus ir jų poreikius.

„Kiekvienas tėtis ir kiekviena mama nuoširdžiai nori, kad jų vaikas suaugęs taptų sąmoningu, atsakingu, gebančiu gyvenime pasiekti gerų rezultatų ir laimingu žmogumi. Ir tėvai daro viską, kad būtent taip ir būtų. Bet tuomet kyla klausimas – kodėl net 75 proc. 18–25 metų žmonių reikalinga arba rekomenduotina psichologo pagalba? Kodėl didelė jų dalis nesusitvarko su savo emocijomis, negeba kryptingai siekti išsikeltų tikslų arba jų iš viso neturi? Kodėl didelį potencialą turintys jaunuoliai po mokyklos baigimo pasirenka fizinius, prastai apmokamus darbus, vietoje to, kad rinktųsi studijas ir karjeros galimybes?“, – aktualius klausimus kelia T. Kaulinskas.

Seminaro vedėjas teigia, kad į šiuos ir kitus klausimus reikia atsakinėti ne tada, kai vaikas tampa suaugusiu, tuomet, kai jam dar tik 10–15 metų:

„Žinantys atsakymus ir gebantys juos pritaikyti praktikoje tėvai supranta, kad atsakinga tėvystė – tai noras suprasti vaiko psichologiją, gebėjimas kurti artimus, pasitikėjimu ir meile paremtus santykius. Tokie tėvai gerai žino, kad spausdami, reikalaudami, aiškindami, moralizuodami, keldami balsą jie pasieks tik labai menkų rezultatų. O štai klausydami, įsiklausydami, suprasdami, palaikydami tada, kai to reikia, jie padės formuotis brandžiai ir pilnavertei vaiko asmenybei“, – į nemokamą seminarą jaunųjų krepšininkų tėvelius kviečia T. Kaulinskas.

REGISTRACIJA

NEMOKAMAS SEMINARAS KREPŠININKŲ TĖVELIAMS

Mokymų data: 2018-02-26 (pirmadienis)

Mokymų trukmė: 2 val.

Mokymų laikas: 18:00–20:00 (su 15 min. pertrauka)

Mokymų vieta: Lietuvos edukologijos universitetas (LEU), Sporto sveikatos fakultetas (Studentų g. 39)

Dalyvių skaičius: iki 50 žmonių.

Seminaro temos:

Kaip formuojasi asmenybė arba praktinė psichologija, kurią būtina suprasti visiems savo vaiką mylintiems tėvams.

4 dalykai, kurių neturėtų daryti tėvai, norintys užauginti sąmoningą ir savimi pasitikintį vaiką.

3 dalykai, kuriuos tėvai turėtų daryti, jei nori paskatinti, palaikyti ir geriau suprasti savo vaiką.

Seminaro vedėjas T. Kaulinskas turi daugiau nei 10 metų patirtį ugdant paauglius, padedant jiems labiau pasitikėti savimi, pažinti savo talentus, gerinti rezultatus moksle ir užklasinėse veiklose. T. Kaulinsko įkurta nevyriausybinė organizacija „Kitas Variantas“ per pastaruosius 10 aktyvios veiklos metų vaikams iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių padėjo tapti laisvomis, drąsiomis ir mąstančiomis asmenybėmis.

REGISTRACIJA

16105780 1180954475291427 7928907691990895953 n

T. Kaulinskas 

 

Naujienų sąrašas