Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

A. Pilauskas apie SKM kamuolių šaudyklę: „Tai – pasaka"

2018 09 29 Tomas Spaikas Dzidzevičius/SKM.LT
„Ryto" žaidėjai SKM auklėtiniams įteikė pirmąjį sezono trofėjų
Nuotr. autorius: SKM.LT

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) toliau kuria šventes Lietuvos sostinės gyventojams ir miesto svečiams. Paskutinį rugsėjo savaitgalį vilniečiai pramogavo Sporto ir kultūros festivalyje, o šeštadienį bene didžiausio dėmesio sulaukė „SKM–VitirON KIDS“ Supertaurės kovos.

FOTOGALERIJA

Dėl pirmojo sezono trofėjaus keturiose skirtingose amžiaus grupėse varžėsi 8 geriausios praėjusio sezono vidinio SKM čempionato komandos.

Milžiniškomis taurėmis po emocingų kovų džiaugėsi „Panteriukai‘08“ (treneris Artūras Leščinskas), „Vilkiukai‘09“ (treneris Algirdas Budėnas), „Vilkai‘07“ (treneris A. Budėnas) ir „Tigriukai‘10“ (treneris Algirdas Milonas).  

Išsvajotus trofėjus jaunieji sostinės krepšininkai gavo iš ypatingų svečių rankų – Vilniaus vicemero Lino Kvedaravičiaus ir Vilniaus „Ryto“ žaidėjų – Deivido Sirvydžio ir Aisčio Pilausko.  

„Su pirmuoju sezono trofėjumi įgauni daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir sieki kitų sezono tikslų“, – laidoje „Spaiko šou feat SKM“ kalbėjo 18-metis D. Sirvydis.

„Labai džiugu matyti tiek daug vaikų žaidžiančių krepšinį. Jiems šis žaidimas labai patinka. Mes su Deividu žiūrime į vaikus ir prisimename, kad patys kažkada tokie buvome. Emocijos – pačios geriausios", – kalbėjo 20-metis gynėjas A. Pilauskas. 

IMG 6012

„SKM VitirON KIDS" Supertaurėje – geriausių komandų šėlsmas/D. Radlinsko nuotr. 

Po „VitirON KIDS“ Supertaurės kovų „Ryto“ žaidėjai ir šokėjos dalyvavo SKM organizuotame protmūšyje ir atsakinėjo į klausimus apie Vilniaus klubo istoriją. Krepšininkai jame pasirodė puikiai ir kartu su šokėjų komanda „Coliukės“ pasidalino   1–2 vietas. Trečiąją vietą pelnė „Ryto“ sirgaliai iš „Kleizos“ komandos.

„Ryto“ žaidėjų pasirodymą vainikavo SKM kamuolių šaudyklės pramoga, kurią kartu su sostinės krepšininkais galėjo išbandyti visi festivalio dalyviai: „Pirmą kartą mėčiau padedant tokiai mašinai. Tikrai žiauriai patiko. Manau, tai yra pasaka ir tokią įrangą norėtų turėti kiekvienas (šypsosi). Krepšinio mokyklai tai naudinga tuo, jog auklėtiniai bet kada gali ateiti į salę ir nereikia, kad tau kamuolius padavinėtų treneris ar komandos draugas. Gali mesti kiek nori, iš kur nori. Vien pliusai“, – kalbėjo  A. Pilauskas.

Jau kitą savaitę „Rytas" pradeda kovas Europos taurėje. Antradienį „Siemens" arenoje Dainiaus Adomaičio auklėtiniai susitiks su Malagos „Unicaja" klubu: „Kaip jaučiamės belaukdami rungtynių? Jaudulys, džiaugsmas. Iš tikrųjų, labai laukiame", – sakė 202 cm ūgio D. Sirvydis. 

Sekmadienį „Litexpo“ rūmuose vyks atvirasis „2x2 Titanų“ krepšinio turnyras, o SKM turnyro nugalėtojams taures įteiks rezultatyviausias visų laikų Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) žaidėjas Rolandas Matulis.

 

Naujienų sąrašas