2024-03-18 / Pirmadienis
|
Riešės Skorpionai G2 58:48 Orkos
|
SKM Gepardai G4 45:31 SKM Sakalai 2014
|
Pilaitės Mustangai G4 44:24 U13 SKM rinktinė
|
2024-03-17 / Sekmadienis
|
BOOM Mergaitės 28:16 Fabijoniškių Liūtės
|
BOOM Mergaitės 10:30 Pilaitės Panteros
|
Fabijoniškių Liūtai 26:30 SKM Rykliai 2012-13
|
Gorilos - Ąžuolynas 27:31 Nemenčinės elniai 14-16
|
Baltosios panteros 30:24 Fabijoniškių Liūtės
|
Fabijoniškių Liūtai 22:28 Panteros 12-13
|
Gorilos - Ąžuolynas 2:22 Pašilaičių Smaugliai 2014
|
Baltosios panteros 23:16 Pilaitės Panteros
|
Geležiniai Vilkai 15:38 SKM Rykliai 2012-13
|
Pilaitės Mustangai G6 36:18 Nemenčinės elniai 14-16
|
Geležiniai Vilkai 33:36 Panteros 12-13
|
Pilaitės Mustangai G6 36:35 Pašilaičių Smaugliai 2014
|
2024-03-16 / Šeštadienis
|
Nemenčinės elniai 12-13 2:23 Naujininkų Vilkai G4
|
Smaugliai 2016 20:0 Fabijoniškių Liūtai 2016
|
Smaugliai 2016 4:24 SKM Buliai 16-17
|
Nemenčinės elniai 12-13 10:23 SKM LŪŠYS 2012-14
|
Mustangai 2016 28:33 Fabijoniškių Liūtai 2016
|
Šeškinės Vanagai 2:23 Naujininkų Vilkai G4
|
Mustangai 2016 12:22 SKM Buliai 16-17
|
Šeškinės Vanagai 0:20 SKM LŪŠYS 2012-14
|
Jeruzalė 71:67 Pavilnio Pitonai
|
Pelėdos-3 61:79 Riešės Skorpionai G3
|
2024-03-15 / Penktadienis
|
SKM Pumos 60:55 SKM Šernai
|
2024-03-13 / Trečiadienis
|
Antakalnio Tigrai 1 45:80 Riešės Skorpionai G3
|
2024-03-10 / Sekmadienis
|
Riešės Skorpionai G4 38:19 Orkos 3
|
Riešės Skorpionai G4 31:19 Balsių Banginiai 12-13
|
SKM Gepardai G5 36:29 SKM Kojotai - Rytai
|
Fabijoniškių Liūtai 2014 22:16 Pelėdos-4
|
Antakalnio Tigrai 3 26:24 Orkos 3
|
SKM Gepardai G5 27:36 SKM Kojotai - Vakarai
|
Fabijoniškių Liūtai 2014 29:9 Naujamiesčio Slibinai
|
Antakalnio Tigrai 3 27:19 Balsių Banginiai 12-13
|
Antakalnio Tigriukai 13- 14 13:34 SKM Kojotai - Rytai
|
Pašilaičių Smaugliai 2014 29:28 Pelėdos-4
|
Antakalnio Tigriukai 13- 14 43:29 SKM Kojotai - Vakarai
|
Pašilaičių Smaugliai 2014 43:23 Naujamiesčio Slibinai
|
2024-03-09 / Šeštadienis
|
Slibinų- Gorilos 22:2 Fabijoniškių Liūtai 2016
|
2015-2016 Fabijoniškių LIŪTAI (SP) 28:22 Šeškinės Vanagai G7 II
|
Širšės 34:32 Orkos 4
|
Gorilos - Ąžuolynas 16 21:1 Fabijoniškių Liūtai 2016
|
2015-2016 Fabijoniškių LIŪTAI (SP) 24:12 Vilkiukai
|
Širšės 25:33 Žirmūnų Kobros
|
Slibinų- Gorilos 30:19 Antakalnio Tigriukai
|
Fabijoniškių Liūtai 2015 25:22 Šeškinės Vanagai G7 II
|
Balsių Banginiai 13-14 27:19 Orkos 4
|
Gorilos - Ąžuolynas 16 22:24 Antakalnio Tigriukai
|
Fabijoniškių Liūtai 2015 22:4 Vilkiukai
|
Balsių Banginiai 13-14 26:30 Žirmūnų Kobros
|
SKM Pumos 2 76:31 Mustangai 2013-2012
|
2024-03-08 / Penktadienis
|
SKM Vanagai 69:76 Panteros 08
|
Kalmarai-2 60:70 Šeškinės Liūtai 2008-2010
|
2024-03-06 / Trečiadienis
|
Šv. Kristaforo gimnazija 2007 59:60 Naujininkų Vilkai G2
|
Šeškinės Vanagai G3 51:42 Naujamiesčio Slibinai G3
|
2024-03-05 / Antradienis
|
SKM Pumos 53:36 Balsių Banginiai 08-09
|
SKM Pumos 2 51:61 Balsių Banginiai G3
|
2024-03-04 / Pirmadienis
|
SKM Gepardai G4 34:46 2013-II Liūtai
|
SKM Gepardai G4 19:33 SKM Mustangai 2013-3
|
SKM Sakalai 2014 18:39 2013-II Liūtai
|
SKM Sakalai 2014 10:30 SKM Mustangai 2013-3
|
2024-03-01 / Penktadienis
|
Antakalnio Tigrai 1 32:38 Pilaitės Mustangai G3
|
Šeškinės Liūtai 2008-2010 49:37 SKM Grizliai 09/10
|
Kalmarai-2 64:31 Riešės Skorpionai G2
|
2024-02-29 / Ketvirtadienis
|
Kalmarai 72:90 SKM Vanagai
|
2024-02-27 / Antradienis
|
Pelėdos-2 77:56 Balsių Banginiai 08-09
|
2024-02-26 / Pirmadienis
|
Šeškinės Vanagai G3 52:42 SKM Pumos 2
|
2024-02-24 / Šeštadienis
|
SKM Pumos 2 49:35 Pavilnio Pitonai
|
2024-02-23 / Penktadienis
|
Orkos 42:54 SKM 2009-III Buliai
|
Nemenčinės Elniai 06-08 69:89 Panteros 08
|
2024-02-22 / Ketvirtadienis
|
Pelėdos 95:94 SKM Vanagai
|
Pelėdos-2 57:54 SKM Pumos
|
2024-02-21 / Trečiadienis
|
Orkos 45:38 SKM Grizliai 09/10
|
2024-02-19 / Pirmadienis
|
Pilaitės Mustangai G3 49:50 Orkos 2
|
2024-02-14 / Trečiadienis
|
Antakalnio Tigrai 1 40:46 Naujininkų Vilkai G3
|
2024-02-13 / Antradienis
|
Riešės Skorpionai G3 76:51 Lentvaris 10-11
|
Jeruzalė 55:33 Nemenčinės Elniai 10-11
|
2024-02-11 / Sekmadienis
|
Vilkiukai 36:24 S. Daukanto Naujamiesčio Slibinai 15/16
|
Vilkiukai 33:16 Mažieji Pitonai
|
Smaugliai 2016 4:24 Balsių aligatoriai 16
|
Šeškinės Vanagai G7 II 32:31 S. Daukanto Naujamiesčio Slibinai 15/16
|
Smaugliai 2016 12:32 Mustangai 2016
|
Šeškinės Vanagai G7 II 24:18 Mažieji Pitonai
|
Pašilaičių Smaugliai 2016 38:22 Balsių aligatoriai 16
|
Pašilaičių Smaugliai 2016 42:28 Mustangai 2016
|
2024-02-10 / Šeštadienis
|
Širšės 31:28 Auksinės Panteros
|
Antakalnio Tigriukai 13- 14 30:33 SKM Sakalai 2014-2
|
S. Daukanto Naujamiesčio Slibinai 12/13 32:33 Naujininkų Vilkai G4
|
Širšės 14:24 Antakalnio Tigrai 4
|
Antakalnio Tigriukai 13- 14 40:35 Pašilaičių Smaugliai 2013
|
2012-2014 Fabijoniškių LIŪTAI (SP) 20:12 S. Daukanto Naujamiesčio Slibinai 12/13
|
Balsių Banginiai 13-14 44:30 Auksinės Panteros
|
SKM Gepardai G5 26:39 SKM Sakalai 2014-2
|
2012-2014 Fabijoniškių LIŪTAI (SP) 27:26 Naujininkų Vilkai G4
|
Balsių Banginiai 13-14 26:35 Antakalnio Tigrai 4
|
SKM Gepardai G5 29:28 Pašilaičių Smaugliai 2013
|
Pelėdos-2 74:49 SKM Šernai
|
2024-02-09 / Penktadienis
|
SKM 2009-III Buliai 50:67 Šeškinės Liūtai 2008-2010
|
2024-02-06 / Antradienis
|
Mustangai 2013-2012 51:60 Naujamiesčio Slibinai G3
|
2024-02-05 / Pirmadienis
|
Riešės Skorpionai G3 79:58 SKM Šerniukai
|
Šeškinės Vanagai G3 76:59 Mustangai 2013-2012
|
Šv. Kristaforo gimnazija 2007 49:45 Naujamiesčio Slibinai 2008/2009
|
2024-02-04 / Sekmadienis
|
Pašilaičių Smaugliai 2015 27:16 Šeškinės Vanagai G7
|
Pašilaičių Smaugliai 2015 12:32 SKM Buliai 2015
|
SKM Buliai 2015 22:2 Šeškinės Vanagai G7
|
Gorilos - Ąžuolynas 16 24:17 Balsių aligatoriai 16
|
Pavilnio Pitonai 36:65 Balsių Banginiai G3
|
Gorilos - Ąžuolynas 16 13:34 Pašilaičių Smaugliai 2016
|
Nemenčinės Elniai 10-11 39:43 Pavilnio Pitonai
|
Slibinų- Gorilos 34:22 Balsių aligatoriai 16
|
Slibinų- Gorilos 23:32 Pašilaičių Smaugliai 2016
|
Nemenčinės Elniai 10-11 30:63 Balsių Banginiai G3
|
2024-02-03 / Šeštadienis
|
Antakalnio Tigrai 3 28:22 Panteros 12-13
|
2012-2014 Fabijoniškių LIŪTAI (SP) 38:20 Pitonai
|
Riešės Skorpionai G4 40:33 Panteros 12-13
|
2012-2014 Fabijoniškių LIŪTAI (SP) 38:32 SKM LŪŠYS 2012-14
|
Antakalnio Tigrai 3 24:19 SKM Rykliai 2012-13
|
S. Daukanto Naujamiesčio Slibinai 12/13 38:25 Pitonai
|
Riešės Skorpionai G4 47:18 SKM Rykliai 2012-13
|