Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Alumni

45RVYS3210

Pirmoji Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) abiturientų karta gimė 1993 m., o šiemet mokyklos baigimo diplomus atsiims 2001 m. gimę moksleiviai.

Per šį laikotarpį SKM absolventai mokyklos gyvenimą nuspalvino įvairiausiomis spalvomis – kartu mokėmės žaisti krepšinį, iškovojome pirmąsias pergales, šventėme jas kartu kaip tikra šeima, dalyvavome begalėje naudingų ir įdomių renginių.

Esame tikri, kad SKM organizacijoje įgauta disciplina, kūrybingumas, mokėjimas bendradarbiauti ir siekti savo tikslų, šiandien mūsų auklėtiniams padeda svarbiausiose jų gyvenimo srityse.  

Labai džiaugiamės, kad vis daugiau SKM auklėtinių sėkmingai tęsia krepšininkų karjeras, universitetuose kremta perspektyviausių profesijų mokslus, dirba treneriais, informacinių technologijų specialistais, žurnalistais, plėtoja savo verslą, siekia karjeros aukštumų, kuria šeimas, yra aktyvūs ir bendruomeniški Lietuvos visuomenės piliečiai.  

O ką apie praleistus metus SKM organizacijoje mano patys SKM auklėtiniai? Leiskimės į kelionę laiku ir sužinokime!

SKM Alumni skiltyje neradai savęs ir savo komandos? Nori čia atsidurti? Susisiek su mumis jau dabar el. paštu komunikacija@skm.lt arba tiesiog brūkštelk žinutę į SKM „Facebook“ arba „Instagram“ paskyrą! 

2000 m. gim. 

1999 m. gim.

1998 m. gim.

1997 m. gim.

1996 m. gim.

1995 m. gim.

1994 m. gim.

1993 m. gim.

Alumni