Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Veikla

Šį rudenį 14-ąjį sezoną pradedanti Sostinės krepšinio mokykla (SKM) gali pagrįstai didžiuotis, jog yra sparčiausiai auganti krepšinio mokykla Lietuvoje, prie kurios kasmet prisijungia vis geresni treneriai, o tėvai vis dažniau patiki savo atžalas būtent mums.  

AN8Z4027


Būdami vieningi ir susitelkę bendram tikslui, pastaraisiais metais pasiekėme puikių rezultatų krepšinio aikštėse. Įspūdingą augimą ir tvarumą demonstruojanti SKM nuolat gerina savo pozicijas, o 2018–2019 m. sezoną užbaigė būdama geriausia krepšinio mokykla Lietuvoje pagal vaikinų pasiektus sportinius rezultatus Moksleivių krepšinio lygoje (MKL). Palyginimui, 2010 m. pavasarį buvome dar tik 36-i.

Pirmą kartą vaikams ir jų tėveliams savo duris atvėrėme 2007-aisiais metais. Iš pradžių pirmuosius savo žingsnius mokykla žengė kaip unikalus socialinis projektas, o šiandien gali didžiuotis vadindamasi ne tik didžiausia, bet ir kokybiškiausiai dirbančia krepšinio mokykla Lietuvoje.

SKM gali pasigirti ir naujove – sudarytos visos sąlygos krepšinio subtilybių mokytis ir patiems mažiausiems, kurie tikrai ras vietą darželinukų grupėse. Kasmet stengiamės sudaryti vis palankesnes sąlygas sportuoti ir būti arčiau kiekvieno jūsų. SKM krepšinio treniruotes rengia net 35 sostinės mokyklose bei 55 darželiuose ir toliau plečiasi.

Mokykloje dirba profesionalūs, nuolat savo įgūdžius bei patirtį tobulinantys treneriai, kurie visuomet yra orientuoti į tikslą ir visapusišką vaiko ugdymą.

 

Mūsų vizija 

Sostinės krepšinio mokykla visuomenei teikia neformalaus švietimo ir ugdymo paslaugą. Krepšinio pagalba vaikai sunkių treniruočių metu išmoksta atkakliai siekti tikslo, laikytis sąžiningos konkurencijos principų, gerbti komandos draugus, trenerius, tobulėti individualiai ir būnant komandos dalimi, ugdo kantrybę ir pasitikėjimą savimi, atsakingumo jausmą.

Treniruočių, stovyklų ir varžybų metu vaikai lavina savo loginį mąstymą ir  koordinaciją, gerina socialinius įgūdžius ir stiprina sveikatą.

Siekiame, kad SKM auklėtiniai ir jų tėveliai būtų aktyvūs mūsų bendruomenės nariai ir noriai prisidėtų prie tarpusavio ryšių stiprinimo. Norime, kad vaikas mūsų mokykloje ne tik išmoktų ir toliau tobulintų krepšinio įgūdžius, tačiau kartu ir jaustųsi svarbus, saugus ir laimingas.

Mūsų tikslas – į sportą įtraukti kuo daugiau sostinės vaikų, atitraukti moksleivius nuo kompiuterių ir TV ekranų ir užauginti sveikus, tvirtus ir aktyvius Lietuvos piliečius. Pasitelkę krepšinį kaip neformalaus ugdymo priemonę, skatiname sveiką ir aktyvų moksleivių gyvenimo būdą, krepšininkams rengiame įdomias ir žaismingas treniruotes, organizuojame gausybę varžybų, vasaros stovyklų, švenčių ir renginių.

 

Mes:

1.Auginame būsimąsias Lietuvos krepšinio žvaigždes.
2.Rūpinamės vaikų užimtumu, suteikdami galimybę sportuoti visiems vaikams be meistriškumo apribojimų.
3.Buriame gausią SKM bendruomenę, organizuodami renginius auklėtiniams, jų tėveliams ir visam kolektyvui.
4.Siekiame, kad mūsų auklėtiniai išsiugdytų tvirtą charakterį ir taptų asmenybėmis.
5.Stengiamės užauginti tvirtus, sveikus, aktyvius Lietuvos piliečius.
6.Teikiame prioritetą sveikam gyvenimo būdui ir turiningam vaiko laisvalaikio praleidimui.
7.Rūpinamės ir mūsų mažiausiaisiais – turime ikimokyklinio ugdymo grupę.
8.Norime sukurti draugišką ir vieningą Sostinės krepšinio mokyklos bendruomenę.   

 

Tėvelių įmokų pasiskirstymas už SKM treniruotes.

pasiskirstymas
 
Kodėl verta rinktis SKM?
 
• Treniruotės – šalia namų Jums patogiu laiku;
• Reiklūs, draugiški ir kvalifikuoti treneriai;
• Profesionalios treniruotės 25 kartus per savaitę;
• Daugybė varžybų ir konkursų visiems auklėtiniams:
    - Lietuvos moksleivių krepšinio lyga (MKL);
    - Tarptautiniai krepšinio turnyrai Latvijoje, Estijoje, Čekijoje ir Prancūzijoje;
    - Europos jaunimo krepšinio lyga (EYBL);
    - Sezono atidarymo, uždarymo „3x3“ turnyrai;
    - Vasario 16 d. Žvaigždžių dienos šventė „Lietuvos ryto“ arenoje;
    - Kalėdinė krepšinio fiesta;
    - Vidinis SKM čempionatas;
    - Pašėlusios sporto ir pramogų stovyklos Vilniuje ir pajūryje.
    - Treniruočių stovyklos Ignalinoje ir Anykščiuose, Nidoje ir Ukmergėje.
•Įvairios nuolaidos SKM krepšinio mokyklos auklėtiniams;
• Susitikimai su Lietuvos krepšinio žvaigždėmis, verslo, sporto ir kitų sričių lyderiais;
•Įvairūs renginiai SKM bendruomenei kiekvieną mėnesį: tradicinis krepšinio sprintas, protmūšiai, žygiai, socialiniai projektai ir dar daugiau! 
 
2007 m. veiklą pradėjusi Sostinės krepšinio mokykla per 12 metų atliko stulbinamą šuolį – tapo geriausia krepšinio mokykla visoje Lietuvoje ir sparčiausiai kylančia sporto organizacija. Kilimo kreivę atspindinti diagrama:
Reitingai2019

 

Nuo pat pradžių išsikelti tikslai bei ateities vizijos įgyvendinimas mus skatina ir toliau judėti užsibrėžta linkme, tik su dviguba jėga ir energingumu.
 
Todėl, įkopę į 14-ąjį sezoną, kviečiame visus tėvelius ir jų vaikus prisijungti prie Sostinės krepšinio mokyklos ir tapti jos bendruomenės dalimi. 

 

Prie SKM galite prisijungti bet kuriuo sezono metu. Jums tereikia atsidaryti treniruočių tvarkaraštį, išsirinkti tinkamą amžiaus grupę ir susisiekti su treneriu dėl bandomosios treniruotės. Sekite SKM socialiniuose tinkluose ir viską sužinosite pirmieji*

 

Turite klausimų jau dabar? Rašykite arba skambinkite: info@skm.lt, 8 679 24 419 

*2020-2021 m. sezono tvarkaraštis dar nepaskelbtas