- Pradžia
- Naujienos
- SKM naujienos
- Aktyviausiems auklėtiniams - naujo dizaino SKM laisvalaikio kostiumai!
Aktyviausiems auklėtiniams - naujo dizaino SKM laisvalaikio kostiumai!
Penki Sostinės krepšinio mokyklos auklėtiniai netrukus pasipuoš naujaisiais SKM laisvalaikio kostiumais. Šios vertingos bendrovės “Oto sportas” dovanos bus įteiktos aktyviausiems SKM krepšininkams, pernai surinkusiems 10 ir daugiau 2 proc. paramos lapų.
“Nutarėme paskatinti vaikus, kurie praėjusį sezoną kartu su tėveliais aktyviausiai rinko 2 proc. paramos lėšas savo komandoms ir labiausiai prisidėjo SKM gautos paramos, - sakė Sostinės krepšinio mokyklos direktorius Andrius Jančiauskas. - Tikimės, kad ir kiti mūsų auklėtiniai taip pat paseks jų pėdomis, nes aktyviausiems auklėtiniams vėl parengėme malonų siurprizą ir vertingų dovanų“.
Patogūs, stilingi naujo dizaino laisvalaikio kostiumai atitenka Lukui Vinikui, Vytautui Bareikiui, Tomui Kalinauskui, Rokui Lukoševičiui ir daugiausiai anketų surinkusiam Titui Šepečiui. Jam dar bus įteiktas ir odinis “Molten” krepšinio kamuolys.
Titas ŠEPETYS, “SKM-1996“ (21 paramos lapas)
Rinkti 2 proc. paramos lapus paskatino noras gauti nuolaidas ir pasilengvinti sau išlaidų naštą. Anketas rinkau iš giminaičių, draugų, kaimynų, įtraukėme senelius, krikšto tėvus, brolius, seses. Paslapties jokios, perėjome daugelį žmonių, kol pavyko surinkti tokį kiekį anketų. Stengsiuos daug anketų surinkti ir šiemet.
Rokas LUKOŠEVIČIUS, “SKM-1998-2” (12 paramos lapų)
Mūsų šeimyną netgi buvo apėmęs azartas surinkti kuo daugiau anketų. Prašėme skirti 2 procentus visų - bendradarbių, draugų, giminių – visų pažįstamų, kurie dirba. Mama pirmiausia stengėsi išsiaiškinti, ar kam nors numatę skirti 2 proc. Jeigu ne, paaiškindavo, kad niekam neskirti 2 proc. tiesiog pradingsta. Taigi ji stengėsi įtikinti paskirti paramą SKM, vardan siekiančių pergalių mūsų komandos vaikinų.
Šiemet vėl stengsimės surinkti kuo daugiau paramos lapų.
Lukas VINIKAS, “SKM-LUMO” (14 paramos lapų)
Su tėčiu rinkome anketas norėdami padėti Sostinės krepšinio mokyklai, kuri visus surinktus pinigus skyrė mūsų komandai. Džiugiu, kad šiemet už paramos lėšas kelionė į turnyrą Rygoje visiems mūsų komandos žaidėjams iš viso kainuos tik 60 litų.
Anketas rinkome iš pažįstamų ir giminaičių. Kai kas jau buvo atidavę 2% savo vaikams ar į kitas mokyklas, bet tie, kas neturėjo kur skirti 2%, be jokių problemų atidavė mums. Šiemet vėl rinksiu anketas ir tikiuosi surinkti daugiau nei 14.
Vytautas BAREIKIS, “SKM-1996” (11 paramos lapų)
Anketų prašiau iš visų – tėčio, mamos, jų bendradarbių, taip pat giminaičių ir pažįstamų. Daugelis jų ilgai nedvejodami sutiko skirti paramą mūsų komandai. Tikrai nesitikėjau gauti dovanų, tačiau SKM mane nudžiugino. Šiemet vėl stengsiuosi surinkti kuo daugiau anketų.
Tomas KALINAUSKAS, „SKM-Jūsų spurtas“ (10 paramos lapų)
Paramos lapus su šeima rinkome tikėdami, kad realią naudą gaus mūsų komanda, tuo pačiu ir aš. Smagu, kad šiemet kelionė į turnyrą Prancūzijoje mūsų komandai kainuos pigiau. Paramą skyrėme patys, giminės, draugai. Šiais metais tėvai į paramą vaikų sportui įtraukė ir bendradarbius. Didelės paslapties, kaip surinkti 2 proc. paramos lapus nėra - viskas priklauso nuo požiūrio. Tiesiog, kas ieško, tas randa.
Jau turime surinkę 10 paramos lapų. Dar 5-10 planuojame surinkti. Taigi, šiais metais, jei pasiseks, atnešime dvigubai didesnę paramą nei pernai.
Kviečiame visus prisidėti prie 2 proc. paramos akcijos. Aktyviausi šiemet vėl bus apdovanoti!