Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Atviras SKM įkūrėjo A. Jančiausko laiškas

2020 10 09 skm.lt

 

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) dalinasi atviru vieno iš įkūrėjų Andriaus Jančiausko laišku.

Tėveliai,

pastaruosius kelerius mėnesius tiek mes, „Sostinės krepšinio mokyklos“ komanda, tiek, tikiu, jūs, gyvenome nerime ir nežinioje dėl mokyklos likimo. Noriu padėkoti jums visiems ir kartu kiekvienam asmeniškai, už begalinį palaikymą ir tikėjimą mumis.

Susidūrus su atviru puolimu, lengva pajusti, koks svarbus yra jūsų tikėjimas ir palaikymas. Koks svarbus mūsų bendruomenės gebėjimas susitelkti. Žinodami, kad už mūsų stovi tūkstančiai vaikų ir jų šeimų narių, mes net nesvarstome nuleisti rankų ir kovojame už mūsų visų komandą – Sostinės krepšinio mokyklą!

Noriu pranešti, kad šiandien pasiekėme labai reikšmingą pergalę – „Active Vilnius“ sporto patalpų konkursas sustabdytas, kad būtų išdiskutuoti visi neatsakyti klausimai ir mes ramiai galime grįžti į sporto sales prie savo esminio darbo - vaikų neformalaus švietimo.

Kelias iki šios pergalės nebuvo lengvas, tačiau džiaugiuosi, kad be jūsų palaikymo atsirado ir daugiau girdinčių ir norinčių mums padėti. Man išplatinus viešą kreipimąsi į Vilniaus miesto merą Remigijų Šimašių bei administracijos direktorių Povilą Poderskį, į jį nedelsdami sureagavo „Laisvės partijos“ nariai, kurie pareikalavo stabdyti sporto patalpų konkursą.

Tikiu, kad ne vienas jūsų pagalvos, jog ši situacija, artėjant rinkimams, dėkinga politikams, norintiems pelnyti rinkėjų balsus. Žinote, pritariu taip galvojantiems! Ir vis dėlto, be šių politikų – Donaldos Meiželytės, Monikos Ošmianskienės, Kasparo Adomaičio, Aušrinės Armonaitės, Tomo Rackevičiaus įsitraukimo nebūtume taip greitai pasiekę rezultato.

Aš esu jiems dėkingas, kad rinkiminių darbų įkarštyje mūsų problemos nebuvo nustumtos į paraštes, o atsakingai ir, svarbiausia, operatyviai į jas sureaguota. Šiuo laišku neskatinu balsuoti UŽ ar PRIEŠ kažką. Tačiau jei vis dar nesate apsisprendę, kam atiduoti savo balsą Seimo rinkimuose, galbūt aukščiau aprašytos situacijos žinojimas jums padės padaryti sprendimą.

Dėkingas,
Andrius Jančiauskas
ir visa SKM komanda

Naujienų sąrašas