Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Baigėsi „Summer Camp'21“: nuo treniruočių ir pramogų iki krepšinio žvaigždžių

2021 07 08 SKM.lt
Stovyklose lankosi ir krepšinio žvaigždės
Nuotr. autorius: Daivaro Jurgučio nuotr.

Kasmet gausų būrį vaikų pritraukianti ir vis didesnio vaikų bei tėvelių susidomėjimo sulaukianti Sostinės krepšinio mokyklos stovykla „Summer Camp‘21“ šiemet jau baigėsi.  Ambicijų nestokojantys vaikai ne tik stipriai patobulino savo įgūdžius, bet ir naudingai bei smagiai praleido laiką drauge su savo bendraamžiais ir kur kas labiau patyrusiais krepšininkais.

Šiemet „Summer Camp“ dieninėje stovykloje, kaip įprasta, didžiausias dėmesys buvo skiriamas vaikų treniruotėms ir kruopščiam darbui, susijusiam su krepšiniu. Tiesa, vaikai galėjo pasimėgauti ir muilo burbulų bei pasivažinėjimų kartingais pramogomis.

Tradiciškai stovykloje apsilankė ir Lietuvos krepšinio žvaigždės – iki šiol rungtyniaujantys ir jau savo karjeras baigę krepšininkai, taip pat treneriai. „Summer Camp“ stovyklautojai turėjo galimybę pabendrauti su Vilniaus „Ryto“ vyriausiuoju treneriu Giedriumi Žibėnu, taip pat krepšininku Doviu Bičkauskiu.

Stovykloje vaikus pradžiugino ir atvykę broliai Lavrinovičiai, taip pat Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinių treneris Dainius Novickas, krepšininkas Edvinas Šeškus, buvęs rinktinės narys Eigirdas Žukauskas, taip pat Saulius Kuzminskas.

„Stovykla pavyko labai gerai. Vaikai čia labai norėjo dalyvauti dėl treniruočių ir dėl to, kad vasarą pasportuoti yra itin naudinga ir sveika, ypač po karantino laikotarpio. Turėjome ir smagias treniruotes, pavyzdžiui, technikos pratimus, taip pat stiprinome fizinį vaikų pasirengimą.

Vaikus traukia ir pramogos – jos buvo tikrai įdomios, vaikai aktyviai naudojosi viskuo, kas buvo suplanuota. Vaikai labai mėgo pasivažinėjimus kartingais“, – šyptelėjo Balsių stovyklos vadovas Gediminas Bražionis, pridūręs, kad jo žodžiams turbūt pritartų ir visi kiti treneriai.

Šiemet „Summer Camp‘21“ vyko penkiose skirtingose Vilniaus vietose: Balsiuose, Šeškinėje, Centre, Lazdynuose ir Pilaitėje.

SKM taria didelį ačiū „Summer Camp’21“ rėmėjams: „Haribo“, „7Days“, „Elmenhorster“, „Penosil Lithuania“, „Unilever Lietuva“, Natūralus vanduo „Akvilė“, „Kartlandas“, „O’Lerys“, „Adventica“, „MegaZone“.

Iki kitų metų!

Naujienų sąrašas