Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

EYBL turuose Maskvoje ir Klaipėdoje SKM ekipos sutvirtino savo galimybes žengti į finalinį etapą (komentarai)

2018 01 14 SKM.lt

Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) „Warranty Expert“ (treneris Mindaugas Noreika) ir „Vichy“ (treneris Algirdas Budėnas) komandos praėjusį savaitgalį dalyvavo jau antrajame šį sezoną Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL, U15) ture.

REZULTATAI IR STATISTIKA

„Warranty Expert“ sausio 12–14  d. vykusiame ture Klaipėdoje iškovojo keturias pergales iš penkių galimų ir džiaugėsi antrąją vieta.

Po #skmvilnius ekipos kojomis 57:45 krito Vilniaus krepšinio mokykla (VKM), Estijos „Tartu/Eviko“ atstovai (60:34), bendraamžiai iš Suomijos „Sykki“ (77:57) ir Rujos „Kalininskaya“ (60:50).

Mače dėl turo nugalėtojų vardų M. Noreikos auklėtiniai nusileido 40:57 šeimininkei Vlado Knašiaus krepšinio mokyklai.

Analogišką pasiekimą „Warranty Expert“ užfiksavo ir lapkričio pradžioje, kuomet dalyvavo EYBL ture Minske (Baltarusija).

„Vykdami į bet kokį turnyrą niekada nepasitenkiname keturiomis pergalėmis. Norime laimėti visas rungtynes. Galbūt šį kartą paskutiniame mače pritrūko užsidegimo, noro. Rungtynes su klaipėdiečiais pradėjome gerai ir laikydamiesi plano turėjome 6–7 taškų persvarą. Kai tik nustojome laikytis sutarto plano, iškart kritome į duobę. Turnyrą apkartino tai, kad Kasparas Sideravičius ir Lukas Pivoriūnas šiek tiek susižeidė čiurnas. Jie artimiausią savaitę greičiausiai turės praleisti be krepšinio", – SKM.lt svetainei  sekmadienio popietę kalbėjo M. Noreika. 

Prieš trečiąjį EYBL turą, po kurio paaiškės finalinio etapo dalyviai, „Warranty Expert“ savo aruode turi 8 pergales, 2 pralaimėjimus ir komfortabilias sąlygas žengti į finalinį etapą.

Tuo metu kita SKM penkiolikmečių ekipa – „Vichy“ – praėjusį savaitgalį lankėsi Rusijos sostinėje Maskvoje ir per penkias rungtynes pasiekė dvi pergales.

A. Budėno auklėtiniai 37:63 pralaimėjo Arvydo Sabonio krepšinio centrui, vos 3 taškais 51:54 nusileido šeimininkei CSKA ekipai, 41:30 įveikė kitą Maskvos komanda „Trinta“ krepšininkus ir  43:53 pralaimėjo Maskvos „Runa“ ekipai, o turą užbaigė pergale prieš „Adaži“ (Latvija) bendraamžius (52:48).

Maskvoje „Vichy“ krepšininkai buvo priversti rungtyniauti be traumą besigydančio lyderio Henriko Žukovskio.

„Pasirodėme pagal galimybes. Trys pergalės būtų labai gerai, tačiau dvi – taip pat neblogas rezultatas. Ypač žinant tai, kad žaidėme be Henriko. Trečiasis EYBL turas vyks Vilniuje ir turime visas galimybes susirinkti trūkstamas pergales“, – teigė A. Budėnas.

Pirmajame EYBL ture „Vichy“ triumfavo Rygoje (Latvija), kuomet iškovojo visas penkias pergales. Taigi, prieš lemiamą turą sostinėje, kuris vyks kovo mėnesį, SKM komanda savo sąskaitoje turi 7 pergales ir 3 pralaimėjimus. 

Finalinis U15 EYBL etapas balandžio 12–15 d. vyks Latvijos sostinėje. 

2018 01 14

Naujienų sąrašas