Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Ilgametis SKM auklėtinis pasirašė sutartį su „Lietuvos ryto“ klubu

2018 06 06 bcvilnius.lt ir SKM.lt

Trečiadienį ilgametis Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtinis Marek Blaževič pasirašė ilgalaikę sutartį su  Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubu. Nuo pat pirmos klasės SKM treniravęsis ir krepšinio pagrindus didžiausioje krepšinio mokykloje Lietuvoje įgijęs vienu perspektyviausių šalies žaidėjų laikomas aukštaūgis šį sezoną rungtyniavo „Lietuvos ryto“ jaunimo komandoje bei Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate atstovavo „Perlo“ ekipai.

„Lietuvos ryto“ klubas šį sezoną skiria itin didelį dėmesį sostinės krepšinio piramidei bei Lietuvoje užaugusiems šio sporto talentams, todėl sutartį su M. Blaževič klubas laiko dideliu laimėjimu.

„Džiaugiamės pasirašę sutartį su vienu perspektyviausių Lietuvos krepšinio talentų, – teigė klubo viceprezidentas Linas Kleiza. – Tikimės, kad mūsų sistemoje jis ir toliau sparčiai tobulės, o kartu mums pavyks įgyvendinti didžiausius užsibrėžtus tikslus.“

BCVILNIUS Header15

SKM glaudžiai bendradarbiauja su „Lietuvos ryto“ klubu, tad mokyklos direktorius Justas Jankauskas neslepia džiaugsmo dėl auklėtinio pasirinkimo bei sėkmės ir neabejoja, jog pirmasis SKM auklėtinis papildęs sostinės klubą tikrai nebus paskutinis:

„Džiaugiamės Marek sėkme. Tai pirmasis mūsų auklėtinis, pagrindus padėjęs Sostinės krepšinio mokykloje ir papildęs „Lietuvos ryto“ ekipą. Linkime sėkmės ir užsispyrimo jam ateityje, nes tai tik pirmas žingsnis į priekį, o jų žengti reikės dar ne vieną. Matome, kad dirbame teisinga linkme ir tikime, kad dar ne vienas SKM auklėtinis ateityje papildys „Lietuvos ryto“ ekipą.“

M. Blaževič šį sezoną padėjo „Lietuvos ryto“ jaunimo komandai triumfuoti Eurolygos rengiamose „Adidas Next Generation Tournament“ pirmenybėse ir buvo išrinktas į simbolinį geriausių žaidėjų penketuką.

„Apsispręsti lengva nebuvo, bet tikiu, kad šis sprendimas gali būti geriausias mano karjeroje, – kontraktu džiaugėsi M. Blaževič. – „Lietuvos rytas“ suteikė visas sąlygas tobulėjimui, kurios man buvo reikalingos, o ir mokslus norėjau pabaigti Vilniuje.“

16-likmetis padėjo sostinės komandai Eurolygos jaunimo turnyre iškovoti visas 8 pergales ir vidutiniškai per rungtynes pelnė po 12,8 taško, atkovojo 7,9 kamuolio bei rinko 19,3 naudingumo balo.

34500178 2133737526640703 7501459368022376448 n

Naujienų sąrašas