Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Išrink konkurso „Mano svajonių krepšinio batai“ nugalėtojus

2018 06 18 SKM.lt

Pirmadienį Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) dieninėje vasaros stovykloje „Pasitik vasarą su SKM!“ vaikai turėjo neeilinę progą atskleisti savo meninius gabumus. SKM partneriai „Sportpoint“ pakvietė mažuosius stovyklautojus sudalyvauti piešinių konkurse „Mano svajonių krepšinio batai“. Vaikai pasitelkę fantaziją nupiešė ne vieną šimtą piešinių, todėl atrinkti geriausius buvo nelengva užduotis, o išrinkti nugalėtojus – dar sunkiau.

Prašome visos SKM bendruomenės pagalbos – padėkite išrinkti du nugalėtojus: 5-7 ir 8-11 metų grupėse, kuriems atiteks „Sportpoint“ įsteigti prizai – Pure krepšinio lentos.

CroppedImage820628 IMG 4841

Piešinius rasite „Sportpoint“ Facebook paskyroje:

BALSAVIMAS

Savo balsą po patikusia nuotrauka palikite komentare. Rašykite +, spauskite širdelę ar bet kaip kitaip pažymėkite patikusią nuotrauką ir balsas bus įskaitytas. Daugiausiai komentarų sulaukę piešinių autoriai bus apdovanoti jau kitą savaitę.

Primename, kad SKM auklėtiniai „Sportpoint“ parduotuvėje (J. Jasinskio g. 14A) visada turi 20 proc. nuolaidą nuo pradinių kainų visoms krepšinio prekėms, išskyrus knygas, laikrodžius ir papildus.

Naujienų sąrašas