Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Istorinis žingsnis: SKM sukirto rankomis su Kopenhagos krepšinio klubu

2018 04 24 Ieva Marija Černiauskaitė

Praėjusį sekmadienį Sostinės krepšinio mokykla (SKM) atvėrė kelius į tarptautinius vandenis. Vilniaus „Lietuvos ryto“ arenoje vykusio Vilniaus darželinukų krepšinio čempionato metu buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp SKM ir Danijos „Stevnsgade“ krepšinio klubo.

Sutartyje numatoma bendradarbiaujant vykdyti trenerių bei jaunųjų krepšininkų mainus, dalyvauti vieni kitų organizuojamuose turnyruose, dalytis žiniomis apie talentų ugdymo, profesionalių Lietuvos krepšinio klubų valdymo ir sėkmingo danų savanoriavimo įtraukimo į darbą su visuomene procesais bei gilinti trenerių profesines žinias, ugdyti jų įgūdžius dalijantis treniravimo patirtimi ir žiniomis.

Bendradarbiavimo sutarties pasiršymo ceremonijoje dalyvavo vienas iš SKM įkūrėjų Andrius Čerškus, SKM direktorius Justas Jankauskas, Danijos ambasadorius Dan E. Frederiksen ir „Stevnsgade“ krepšinio klubo treneris Allan Van O.T. Andersen. Viską stebėjo ir patvirtino mažiausieji SKM ir Kopenhagos „Stevnsgade“ klubo auklėtiniai.

PG9A0176 56

„Tai mums, SKM, labai svarbus įvykis. Bendradarbiavimas su užsienio valstybėmis gali suteikti ir suteiks galimybių ne tik mūsų auklėtiniams, treneriams, bet ir visai mūsų bendruomenei. Galėsime ne tik dalytis savo patirtimi, bet ir mokytis iš tokios užsienio valstybės kaip Danija, vaikai ir treneriai galės dalyvauti mainuose bei įvairiuose turnyruose. Labai džiaugiamės šia bendradarbiavimo galimybe ir tikimės, jog tai mums atvers kelią ir į kitas pasaulio valstybes“, – po ceremonijos kalbėjo SKM direktorius Justas Jankauskas.

Bendradarbiavimo sutarties pasirašymas buvo pažymėtas rungtynėmis tarp Tomo Gaško treniruojamos stipriausios Vilniaus darželinukų komandos „Švelnukas“ bei „Stevnsgade“ jaunųjų 8-mečių krepšininkų. Rungtynes simboliškai laimėjo draugystė – kova pasibaigė lygiosiomis.

Danijos sostinėje Kopenhagoje įsikūręs klubas „Stevnsgade“ įkurtas dar 1958 metais ir savo komandas turi tiek moterų, tiek vyrų aukščiausiose Danijos krepšinio lygose. Be to, klubas ugdo jaunuosius krepšininkus jaunimo akademijoje.

 

PG9A0144 52

Naujienų sąrašas