Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Jau gali įsigyti kelialapį į SKM Karklė Camp'20: pradėk ruoštis didžiausiam vasaros nuotykiui!

2020 01 27 SKM.LT

Nuotr. autorius: SKM.LT

Legendinė Žilvičio stovykla ir Sostinės krepšinio mokykla (SKM) kviečia jau dabar planuoti savo vasaros atostogas ir skelbia Karklės stovyklos registracijos pradžią! 51-ąjį kartą Žilvičio rengiamoje stovykloje krepšininkai visuomet užimdavo ypatingą vietą ir būdavo itin mylimi. Ne išimtis bus ir artėjanti 2020 m. vasara – daug pramogų, sporto, naujų draugų, netikėtų nuotykių ir smagių atradimų.

SKM Karklė Camp stovykla pasižymi šiuolaikiškais, vaikų ir paauglių psichologiją išmanančiais vadovais bei treneriais, kruopščiai suderinta pramogų ir sporto programa. Stovyklą unikalia daro ir jos lokacija. Tai yra bene vienintelė stovyklavietė Lietuvoje, kuri įsikūrusi vos 100 m nuo jūros kranto (ir tai ne kokia Palangos močiutės sukurta pasaka).

FOTOGALERIJA I

FOTOGALERIJA II

„Čia praleista labai daug vasarų. Į Karklės stovyklą važiuodavau nuo pirmos klasės. Renginiai, jūra, linksma kompanija, geras oras ir arčiausiai prie jūros esanti stovykla Lietuvoje. Krepšininkai Žilvityje visada buvo mylimi, nes tai – disciplinuoti ir draugiški žmonės. Kiekvienas būrys yra suskirstytas pagal amžiaus ir turi savo dienotvarkę, o didžiausiuose renginiuose dalyvauja visi stovyklautojai. Jeigu tik turite galimybę, labai rekomenduoju apsilankyti stovykloje ir viską patirti patiems“, – sako į Karklę jau 39-ąją vasarą iš eilės vyksiantis SKM treneris Donatas Sabaliauskas.

„Programa buvo stulbinama, o vadovai – labai stiprūs. Dėl to tiek daug metų iš eilės ten ir važiavome. Manau, tokias tradicijas Žilvitis išlaikė ir šiandien. Tai ideali vieta sportinei–pramoginei stovyklai“, – sako pirmasis iš SKM trenerių Karklėje apsilankęs sporto vadovas Algirdas Milonas.

Stovykla Karklėje laukia visų 7–18 metų moksleivių, kurie mėgsta derinti krepšinį ir aktyvų poilsį, o po treniruočių pramogauti Baltijos pajūryje.

Stovyklos vadovai–treneriai jau dabar sudarinėja krepšininkų užimtumo grafikus, juose – 2–3 treniruotės per dieną, krepšinio, futbolo, tinklinio turnyrai, pažintiniai žaidimai ir draugai visam gyvenimui. Kiekvieną vakarą krepšininkų lauks įvairūs pasirodymai didžiojoje stovyklos scenoje, susitikimai su specialiais svečiais, diskotekos.

REGISTRACIJA Į KARKLĖS STOVYKLĄ VYKSTA ČIA

Kelialapių skaičius ribotas, o praktika rodo, kad jie išgraibstomi itin greitai. Rekomenduojame nedelsti ir garantuoti sau geriausią vasaros nuotykį.

FOTOGALERIJA III

FOTOGALERIJA IV

SVARBI INFORMACIJA STOVYKLAUTOJAMS IR TĖVELIAMS 

2020 m. SKM organizuoja dvi stovyklos Karklėje pamainas. Pirmoji pamaina – liepos 19–28 d. Antroji pamaina – liepos 31–rugpjūčio 9 d. Vienos pamainos kaina SKM ir NKA (Nacionalinės krepšinio akademijos) auklėtiniams – 299 Eur. Visiems kitiems – 325 Eur.

Į stovyklos kainą įskaičiuota: 9 nakvynės, maitinimas, pramogos, sportinė programa, visos kitos stovyklos veiklos, trenerių priežiūra.

Į kainą neįskaičiuota: kelionė į Karklę ir iš jos. Norintiems į stovyklą vykti autobusu iš Vilniaus (tokia grupė įprastai susidaro kasmet), kelionė į abi puses papildomai kainuos 50 eurų, į vieną pusę – 30 eurų. Esant poreikiui, specialus SKM Karklė Camp autobusas stovyklautojus pasitiks Kaune, Kėdainiuose ir kituose pakeliui į Karklę esančiuose miestuose.

Avansas (150 Eur) į nurodytą sąskaitą su mokėjimo paskirtimi (stovyklautojo vardas pavardė, Karklės stovykla) turi būti sumokėtas per 10 artimiausių kalendorinių dienų nuo registracijos užpildymo dienos. To nepadarius kelialapio rezervacija atšaukiama.

Nuolaidų sistema. Nuolaida įsigyjant kelialapius į SKM Karklė Camp taikoma kartu į stovyklą vykstantiems broliams/sesėms, į Karklę ne pirmus metus važiuojantiems ne SKM ir NKA auklėtiniams (jiems nuolaida taikoma automatiškai). Taip pat gali būti skirta socialinė nuolaida. Norint gauti nuolaidą, būtina užpildyti šią formą ir ją atsiųsti adresu stovyklauk@skm.lt

Jeigu pretenduojate gauti nuolaidą, būtinai turite pateikti prašymą ir jį atsiųsti el. paštu stovyklauk@skm.lt (Prašymo formą galite atsisiųsti čia)

SKM auklėtiniai Žilvičio stovykloje stovyklaus jau 14-ąjį kartą. Krepšininkai tradiciškai apgyvendinami Meilės slėnyje. Ši stovyklavietės dalis suprojektuota itin patogiai – nameliai išdėstyti uždaro kiemo principu. Tokiu būdu didysis kiemas tampa savotišku įvairių veiklų ir bendravimo centru, iš kurio prireikus galima greitai pasiekti bet kurią kitą stovyklos dalį.

Žilvityje vienos pamainos metu įprastai stovyklauja apie 400 moksleivių iš visos Lietuvos. Sportinė ir pramoginė programa sudaryta taip, jog SKM auklėtiniai turėtų pakankamai galimybių pabūti tarpusavyje ir užmegzti naujas draugystes su kitų būrių atstovais.

Stovyklavietėje visą parą budi medicinos punktas.

Moksleiviams be vadovo–trenerio leidimo eiti į paplūdimį ar palikti stovyklos teritoriją griežtai draudžiama.

Stovykla pajūryje skirta visiems aktyviems moksleiviams – ne tik krepšinio būrelį lankantiems vaikams.

Užpildžius registracijos anketą, SKM Karklė Camp stovyklos specialistė(-as) su Tavimi susisieks per artimiausias tris darbo dienas. Kartu suderinsite paskutines kelionės detales!

Turite klausimų? Rašykite el. p. stovyklauk@skm.lt (atsakome per 3 d. d.) arba skambinkite tel. +370 679 24 419 (darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.)

REGISTRACIJA Į KARKLĖS STOVYKLĄ VYKSTA ČIA

Naujienų sąrašas