Kosminis Brusoko šou neišgelbėjo – „Rivile“ suklupo RKL finale

2021 05 02 skm.lt
Nuotr. autorius: Komandos nuotr.

Karolis Brusokas sužaidė žvėriškas rungtynes, bet tai neišgelbėjo Vilniaus „Rivile“ ekipos, kuri suklupo Regionų krepšinio lygos (RKL) finale.

Mindaugo Noreikos auklėtiniai finale Kėdainiuose 78:82 (24:21, 12:20, 28:15, 14:26) nusileido Kretingos „Kretingai“, kuri iškovojo bilietą į antrą pagal pajėgumą Nacionalinę krepšinio lygą (NKL).

K. Brusokas finale buvo tiesiog fenomenalus – ekipos kapitonas pelnė 28 taškus (11/15 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 20 kamuolių, iš kurių 12 – puolime, blokavo du metimus ir surinko 48 naudingumo balus.

„Kretinga“ antrame kėlinyje pelnė 9 taškus be atsako ir bandė pabėgti 39:30, bet dar iki didžiosios pertraukos „Rivile“ stabilizavo padėtį, o po šios jau patys smogė varžovams – trečią kėlinį laimėjo 28:15 ir perėmė iniciatyvą 64:56.

Kretingiškiai nepasidavė – po Vytauto Šarakausko tritaškio sumažino atsilikimą iki minimalaus 66:67.

Likus žaisti 2 minutes „Kretingos“ įžaidėjas Domininkas Matutis smeigė du tritaškius, varžovai spurtavo 8:0 ir perėmė iniciatyvą 80:73.

„Rivile“ kelias atakas iš eilės neužpuolė, dar bandė gelbėtis varžovus stabdydami pražangomis, bet pergalė išslydo iš rankų.

„Rivile“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 53:32, puolime jų nusiėmė net 28, bet pataikė vos 2/14 tritaškių, kai kretingiškiai – 10/24.

„Rivile“: K. Brusokas 28 (20 atk. kam.), V. Jatulevičius 16, G. Povilauskas 14 (13 atk. kam.), G. Valickas 8.

„Kretinga“: D. Matutis 22, R. Zabita 15, V. Šarakauskas ir R. Šimkevičius po 12.