Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Lietuvos ryto“ stovykloje – perspektyviausi sostinės krepšininkai

2018 06 20 bcvilnius.lt

Nuotr. autorius: bcvilnius.lt

Vilniaus „Lietuvos ryto“ arenoje pirmą kartą klubo istorijoje įvyko perspektyviausius sostinės žaidėjus po vienu stogu subūrusi „Talent Camp“. Čia krepšinio paslapčių mokėsi ir jaunieji Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) talentai.

Pirmą kartą surengtose trijų dienų stovyklose Vilniuje dalyvavo SKM ir VKM talentai, kurie dirbo su šiemet Eurolygos jaunimo turnyro čempionu tapusiu treneriu Arvydu Gronskiu bei jo asistentu „Perlo“ gretose Andriumi Šležu bei treneriais Ryčiu Anskaičiu bei Dariumi Aučyna. Strategai tris dienas dirbo su perspektyviausiais Vilniaus penkiolimečiais, o vėliau ir su keturiolikmečiais žaidėjais.

U14 amžiaus grupėje plušėjo šie SKM auklėtiniai: Gytis Auruškevičius, Mindaugas Ralys, Aurimas Maščinskas, Matas Klimantavičius, Gediminas Alisas, Kristupas Vigraitis, Adas Kačinskas, Gvidas Laurinaitis, Rytis Neverdauskas ir Jokūbas Fominas. Treneriai – Algirdas Milonas ir Rokas Kasparavičius. 

U15 amžiaus grupėje SKM atstovavo šie žaidėjai: Kasparas Sideravičius, Mantas Šipkauskas, Gytis Valickas, Edgaras Žižys, Domas Kauzonas, Modestas Česlevičius, Augustinas Kiudulas,  Henrik Žukovski. Treneriai – Mindaugas Noreika ir Algirdas Budėnas.

„Trys dienos nėra daug, todėl stengiamės žaidėjus kuo greičiau pažinti, – apie stovyklos subtilybes pasakojo A.Gronskis. – Stebime, kaip greitai jie reaguoja į įvairius pratimus bei kaip atrodo komandinėse užduotyse.

Pirmosios dvi dienos yra labiau skirtos individualiam meistriškumui, žaidimui „du prieš du“ bei driblingo pratimams, o paskutinę dieną daugiau varžymosi vienas su kitu žaidžiant „keturi prieš keturis“ ar „penki prieš penkis“. Stengsimės patarti, pasidalinti savo pastebėjimais su žaidėjais, ką jie turėtų tobulinti artimoje ateityje.“

„Labiausiai įstrigo puikus trenerių palaikymas, kurie nuoširdžiai nori, kad mes taptume geri žaidėjai ateityje, – įspūdžiais dalinosi penkiolikmetis Edgaras Žižys. – Svajoju patekti į pagrindinę „Lietuvos ryto“ sudėtį, o vėliau galbūt praverti ir NBA duris.“

Pirmą kartą surengtoje „Talent Camp“ per dvi savaites treniravosi net 28 žaidėjai, kurie taip pat gavo ir ypatingą šiai stovyklai sukurtą aprangą.

„Lietuvos ryto“ klubo surengtoje stovykloje dalyvavo krepšininkai, kurie sulaukė geriausių rekomendacijų iš savo trenerių.

 

Naujienų sąrašas