Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Lietuvos U15 rinktinė – R. Šiškausko taurės čempionė

2019 06 24 SKM.LT
G. Alisas, M. Klimantavičius, K. Vigraitis ir G. Auruškevičius tapo R. Šiškausko taurės čempionais
Nuotr. autorius: Linas Žemgulis/krepšinionamai.lt

Savaitgalį vyko jau tradicija tapęs tarptautinis Ramūno Šiškausko U15 krepšinio turnyras, kuriame kovojo keturių šalių rinktinės – Lietuvos, Turkijos, Vokietijos ir Kroatijos. Lietuvos U15 rinktinė turėjo net keturis Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) atstovus. Tai – Gediminas Alisas, Matas Klimantavičius, Gytis Auruškevičius bei Kristupas Vigraitis (treneris Algirdas Milonas, „SKM-I EMSI“).

K. Vigraitis

K. Vigraičio reidas/L. Žemgulis, krepšinionamai.lt nuotr.

Pirmajame susitikime U15 Lietuvos rinktinės laukė Kroatijos rinktinės iššūkis. Pralaužę startinį jaudulį Karolio Abramavičiaus ir Donato Mikulevičiaus auklėtiniai 85:58 įveikė kroatus. Iš SKM auklėtinių produktyviausiai sužaidė G. Alisas bei M. Klimantavičius. G. Alisas įmetė 8 taškus ir sugriebė 9 atšokusius kamuolius, o M. Klimantantavičius pridėjo 7 taškus ir 3 atkovotus kamuolius.

G. Alisas v2

G. Aliso baudos metimas/L. Žemgulio, krepšinionamai.lt nuotr.

Antrajame mače Lietuvos rinktinė susitiko su Vokietijos jaunimu. Lietuviai puikiai sužaidė pirmąją rungtynių dalį, kuri leido džiaugtis antra pergale iš eilės (81:60). Iš didžiojo SKM ketverto vėl rezultatyviausi buvo G. Alisas ir M. Klimantavičius, kurie atitinkamai įmetė po 11 ir 10 taškų.

M. Klimantavicius

M. Klimantavičiaus metimas/L. Žemgulio, krepšinionamai.lt nuotr.

Paskutinėse rungtynėse dėl pirmosios vietos laukė Turkijos ekipos siena. Po pirmųjų dvidešimties minučių Lietuvos rinktinė 26:43, tačiau charakterį parodę K. Abramavičiaus vaikinai sugebėjo atsitiesti ir 73:61 įveikė Turkijos rinktinę bei iškovojo R. Šiškausko turnyro taurę, aukso medalius. Paskutiniame mače iš keturių SKM auklėtinių geriausiai sužaidė G. Alisas, kuris įmetė 8 taškus ir sugriebė 7 atkovotus kamuolius.

G. Auruskevicius

G. Auruškevičius/L. Žemgulio, krepšinionamai.lt nuotr.

Naujienų sąrašas