Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

O. Olisevičius šėlo su „SKM Talent Camp“ vasarotojais

2019 07 25 SKM.LT

Nuotr. autorius: SKM.LT

Kartu su „SKM Talent Camp” vasarojantys būsimi Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) pirmokėliai sulaukė dar vieno svečio.

Šįkart jaunuosius krepšininkus aplankė Klaipėdos „Neptūno” žaidėjas Osvaldas Olisevičius. 26-erių metų krepšininkas 2009 m. kartu su U16 Lietuvos rinktine Kaune vykusiose Europos pirmenybėse iškovojo vicečempionų vardus.

Profesionalią savo karjerą krepšininkas pradėjo Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), kur gynė Šarūno Marčiulionio akademijos ir „Trakų” klubų garbę. Į stipriausią Lietuvos krepšinio lygą 2014 m. O. Olisevičius persikėlė (LKL) ir apsivilko Pasvalio „Pieno žvaigždžių” marškinėlius, o 2018 m. persikėlė į Vakarų Lietuvos sostinę, kur rungtyniaus ir artėjantį sezoną.

– Osvaldai, papasakokite, ką nuveikėte kartu su SKM stovyklautojais? – SKM.LT paklausė iš Vilniaus kilusio krepšininko.

– Atėjau aplankyti vaikų ir jie labai maloniai ir šiltai mane priėmė. Kartu su trenerių personalu ir su 50 vaikų sužaidėme savotiškas krepšinio rungtynes. Vaikai šiek tiek manęs paklausinėjo, laimėjo keletą prizų ir praleidome gerai laiką.

– Kokia nuotaika lieka po panašaus pobūdžio renginių?

– Labai gera. Labai džiugu, kad vaikai džiaugiasi pamatę krepšininkus, aktyviai klausinėja, domisi. Tikrai labai smagu.

– Kokie jūsų prisiminimai iš vaikystės?

– Kai lankiau krepšinio mokyklą, taip pat būdavo panašių renginių, dalyvaudavau pats tokiose stovyklose. Gal dabar jau daug ko neatsimenu, bet tikrai labai patiko.

– Ar sekate Lietuvos jaunimo rinktinių pasirodymus šią vasarą?

– Taip. Teko stebėti 19-mečių pusfinalį su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) komanda. Lietuvių rinktinėje žaidžia keli mano pažįstami, todėl buvo įdomu, kaip jiems seksis. Gaila, kad nepavyko laimėti medalių, bet patekimas į ketvertą yra puikus rezultatas ir džiaugiuosi jų rezultatais.

– Kokie likusios vasaros planai?

– Vasaros planai – paprasti. Šiek tiek poilsio, šiek tiek sporto, o netrukus pradėsiu rimtą pasiruošimą, kad į pirmąją klubo stovyklą atvykčiau pasirengęs.

– Jūsų prognozė, ką Lietuvos vyrų rinktinė gali pasiekti Pasaulio taurėje?

– Pamatysime. Esame tikrai stiprioje grupėje, bet labai tikiuosi, kad Lietuva šiais metais gali iškovoti medalį.

 

Naujienų sąrašas