Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Padėkos vakare – garbingų svečių sveikinimai ir pribloškiantys vaizdai

2019 06 18 Balys Šmigelskas/SKM.LT
Padėkos vakare apsilankė Lietuvos rinktinės žaidėjas Mindaugas Kuzminskas bei Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius
Nuotr. autorius: Saulius Čirba/SKM.LT

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) rėmėjai ir partneriai gaivų birželio vakarą rinkosi į Padėkos vakarą. Geriausia Lietuvos krepšinio mokykla pripažinta SKM daugiau kaip 100 svečių pagerbė ir apdovanojo „Crown Plaza Vilnius“ viešbutyje.

FOTOGALERIJA

Iškilmingas renginys prasidėjo trumpa SKM ištakų istorija, kuri vystėsi Šeškinės vidurinėje mokykloje (dabartinė Maironio progimnazija). Krepšinio mokyklos steigėjai dėkojo progimnazijos direktoriui Antanui Kalinauskui, kuris pirmasis patikėjo tuometiniais savo vadovaujamos mokyklos moksleiviais ir suteikė  jiems galimybę sporto salėje vesti krepšinio užsiėmimus.

Iš karto po to sveikinimo žodį tarė Šeškinėje mikrorajone užaugęs Lietuvos rinktinės krepšininkas Mindaugas Kuzminskas:

„Kai rungtyniavau Amerikoje, teko dalyvauti daugelyje socialinių renginių. Noriu pastebėti, kad Lietuvoje vaikai turbūt yra nuoširdesni. Lankydamasis SKM stovykloje sulaukiau klausimų, kas mane motyvuoja, kokio sportinio rėžimo reikia laikytis ir pan. Nebuvo jokių klausimų apie namus prie jūros, automobilius ir kitus materialius dalykus. Manyčiau, tai rodo, kad mokykla savo auklėtiniams skiepija teisingas vertybes“, – savo kalboje sakė M. Kuzminskas.

BF6O1760

Renginyje apsilankęs naujasis Vilniaus „Ryto“ klubo direktorius Rolandas Jarutis taip pat džiaugėsi SKM sėkme: „Norėčiau padėkoti „Ryto“ klubo vardu už šį bendradarbiavimą. Jūsų idėjos, renginiai kartu su „Ryto“ klubu ne kartą pasiteisino ir į tai tikrai gražu žiūrėti. Noriu jus pasveikinti tapus ne tik didžiausia, bet ir geriausia mokykla Lietuvoje. Kryptingas darbas, nuoširdus kolektyvas, puikūs treneriai. „Ryto“ klubui belieka sekti jūsų pavyzdžiu ir tapti geriausia Lietuvos komanda.“

BF6O1585

Sveikinimo žodį tarė ir Vilniaus savivaldybės vicemeras Valdas Benkunskas: „Pamačiau, kokia ši bendruomenė yra stipri ir vieninga. Tas darbas, kurį per ilgus metus atliko Sostinės krepšinio mokykla, visų pirma, yra reikalingas visam Vilniaus krepšiniui ir Vilniaus sportui. Savivaldybė, būdama viena iš reprezentacinio miesto klubo „Rytas“ dalininkų ir savininkų, nori diegti bendruomenės jausmą, kad mažieji vilniečiai save matytų su „Ryto“ marškinėliais ir užaugtų tikrais vilniečiais ir patriotais. Dirbami kasdienius darbus, ugdydami krepšininkus, vesdami juos į treniruotes, išsikelkime tikslą, kad Vilnius turėtų tokią komandą, kuria sostinė didžiuotųsi.“

 BF6O1809

Padėkos vakare apsilankęs Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius linkėjo toliau kurti Vilniaus krepšinio piramidės pamatą: „Visiems akivaizdu, kad iš širdies daromi projektai yra pasmerkti sėkmei. Scenoje matėme 5 vyrukus, kurie iš širdies vykdo šitą projektą. Labai džiaugiuosi, kad čia yra Rolandas Jarutis. Laimėti 7 titulus iš 7 būtų įspūdinga, bet palikite kažką ir likusiai Lietuvai. Pergalės turi grįžti į Vilnių. O pergalės gali grįžti tik pastačius visą piramidę ir jūs esate jos pagrindas. Linkiu toliau iš širdies kurti tą pagrindą.“

BF6O1820

SKM direktorius Justas Jankauskas ir mokyklos steigėjai už ilgametį bendradarbiavimą padėkojo Vilniaus mokyklų ir darželių vadovams, rėmėjams ir partneriams. Visi jie buvo apdovanoti išskirtiniais ir būtent šiai progai sukurtais stilingais krepšinio kamuoliais.

Renginio metu taip pat pagerbti geriausi mokyklos krepšininkai, abiturientai, treneriai, svečiams muzikinius pasirodymus dovanojo mokyklos auklėtiniai Natanas Nainys ir Rapolas Skarulskis.

„Kad ir kokie sunkumai beužeitų, išlikite kovotojais. Gyvenimas nėra lengvas, reikia nuolatos kovoti. Kai kovojate ir laimite, reikia išmokti švęsti“, – raikydamas šventinį tortą sakė vienas iš SKM steigėjų, psichologas Andrius Jančiauskas.

Po oficialios dalies renginio svečiai vakarą pratęsė „Horizonto“ restorane, kur stebėjo įspūdingus Vilniaus panoramos vaizdus, neformaliai bendravo ir braižė naujus ateities planus.

    

Naujienų sąrašas