Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Pakruojyje – SKM šešiolikmečių triumfas

2019 06 20 SKM.LT
SKM krepšininkai triumfuoja keturių komandų turnyre Pakruojyje
Nuotr. autorius: Ž. Grušo asmeninis archyvas

Pirmąją birželio savaitę Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandos nė neketino ilsėtis. Žilvino Grušo treniruojama U16 „SKM-III“ komanda vyko į keturių komandų turnyrą Pakruojyje, kuriame demonstravo didžiulį charakterį, gerą žaidimą ir komandiškumą.

Pirmajame mače SKM krepšininkų laukė Joniškio ekipos iššūkis. Po 40 minučių trukusios kovos „SKM-III“ 52:49 išplėšė pergalę ir pateko į didįjį šio turnyro finalą. Antrajame susitikime laukė Pakruojo komanda, kuri nukovė kitą Vilniaus komandą – „Vilniaus KM-III“. Vis dėlto didžiajame finale Ž. Grušo vyrai nesulaukė didesnio pasipriešinimo bei 71:53 įrodė savo pranašumą, kas leido šiai komandai pirmąkart šiemet į viršų kelti čempionų taurę.

„Pergalę šiame turnyre lėmė vyrų užsispyrimas, kovingumas ir noras laimėti. Abiejų rungtynių metu atsilikinėjome dviženkliu taškų skirtumu, tačiau vyrai sugebėjo atsitiesti. Dar viena pergalės priežasčių – formatas. Kuriai komandai tądien labiau pasiseks, sukris metimai – ta komanda ir laimės.

Šio turnyro lygis mūsų komandai buvo pakankamai geras. Iš dalyvavusių komandų tik mes ir „Vilniaus KM-III“ nepatekome į antrąjį Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) etapą, o Pakruojo ir Joniškio komandos žaidė atkrintamosiose varžybose, tad ši pergalė yra ypač saldi ir reikalinga mūsų komandai.

Šiame turnyre pasisėmėme visko, kas tik įmanoma – žaidybinė patirtis, pasitikėjimo savo jėgomis, susižaidimo ir taip toliau. Tikrai, pergalė šiame turnyre yra viena saldžiausiu pergalių šiemet“, – pasakojo vyriausiasis „SKM-III“ treneris Ž. Grušas

Šiame turnyre taip pat vyko tritaškių konkursas, kurį laimėjo Ž. Grušo auklėtinis Vilius Paukštė, o geriausiu komandos žaidėju buvo išrinktas Danielius Oleškevič, kuris vienu metu buvo patekęs į naudingiausiųjų B diviziono žaidėjų penketuką.

 62220287 1711468412485782 8861401337133268992 n

Tritaškių konkurso nugalėtojas V. Paukštė/Ž. Grušo asmeninis albumas

Naujienų sąrašas