Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Pirmadienį prasideda „SKM Karklė Camp’21“: dar galite suspėti užsiregistruoti

2021 07 14 SKM.lt
Akimirkos iš stovyklos
Nuotr. autorius: SKM.lt

Jau liepos 19 dieną, pirmadienį, prasideda vienas didžiausių šios vasaros nuotykių – Sostinės krepšinio mokyklos organizuojama „SKM Karklė Camp’21“ stovykla.

Dešimt dienų trunkanti stovykla kasmet suvienija gausų būrį vaikų – pati stovykla yra įsikūrusi Karklėje, Žilvičio stovyklavietėje, vos 100 metrų atstumu nuo jūros.

Stovykloje kasmet apsilanko ir garsūs svečiai, su kuriais kiekvienas stovyklautojas turi galimybę pabendrauti iš arčiau. Šiemet Karklėje apsilankys Vilniaus „Ryto“ krepšininkai, kurie pasidalins svarbiausiais patarimais krepšinio temomis, taip pat papasakos įdomias karjeros istorijas.

Prie krepšininkų šiemet prisijungs ir žymus komentatorius Vaidas Čeponis, kuris pats pažįsta aibę skirtingų krepšininkų ir taip pat turi pačių įvairiausių istorijų iš krepšinio pasaulio.

Jeigu nespėjote užsiregistruoti, tai dar yra kelios laisvos vietos į šių metų „SKM Karklė Camp’21“. Liepos 19-29 dienomis rengiama pirmoji pamaina, o rugpjūčio 1-10 dienomis vyks antroji pamaina.

Registraciją į stovyklą vyksta čia!

„Ši stovykla, mano manymu, yra viena geriausių stovyklų prie jūros, ji vyksta jau eilę metų ir sulaukia vis didesnio jaunųjų krepšininkų susidomėjimo. Stovyklos metu vaikai ne tik susipažins su krepšinio subtilybėmis, bet kartu patirs ir begalę nepamirštamų pramogų, kurių įspūdžiai išliks ilgam.

Karklėje stovyklautojus pasitiks geriausi ir ilgamečiai SKM treneriai, turintys didelį žinių bagažą. Tikiuosi jus sutikti ir pirmoje, ir antroje pamainoje, tai bus geras nuotykis“, – sako „SKM Karklė Camp’21“ vadovas Aivaras Girčys.

Stovyklautojų laukia įvairios pramogos – pavyzdžiui, burbulų pramogos, taip pat maudynės jūroje, įvairūs individualūs ir komandiniai krepšinio turnyrai, treniruotės, taip pat futbolo, tinklinio turnyrai.

Stovyklautojais rūpinsis šiuolaikiški, vaikų ir paauglių norus bei psichologiją išmanantys treneriai, kurie garantuos saugų ir nepamirštamą nuotykį Lietuvos pajūryje, naujų ir gerų draugų apsuptyje.

Stovykloje laukiami visi 6-18 metų amžiaus jaunieji krepšininkai, kelios laisvos vietos dar liko ir liepos 19-29 dienomis, ir rugpjūčio 1-10 dienomis.

SKM auklėtiniams kaina 325 eurai, ne SKM – 345.

Iki pasimatymo „SKM Karklė Camp’21“!

Naujienų sąrašas