Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Šeimų turnyre – emocijų paletė ir užsimezgusios draugystės

2021 09 20 SKM.lt

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

 

Lietingas savaitgalis nesutrukdė tradicinio Šeimų turnyro. Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) organizuota šventė tapo jau 13-liktus metus iš eilės rengiamos „Tautų mugės“ renginio dalimi.

FOTOGALERIJA

Šeimų turnyras dėl nepalankių oro sąlygų iš Baltojo tilto aikštyno buvo perkeltas į legendinę „Ekinstos“ sporto salę, kur yra rungtyniavęs pats NBA čempionas Tony Parkeris.

Nuotaikinga šeimų šventė prasidėjo sveikatingumo trenerio Alano Dzeranovo mankšta.

 

FJ0Q3509

 

Paklaustas apie turnyro įspūdžius, SKM treneris ir renginio organizatorius Aivaras Girčys neslėpė džiaugsmo.

„Salėje buvo pakankamai vėsu, bet po smagios Alano mankštos visi apšilo. Sulaukėme nemažai šeimų, kurios aktyviai ir smagiai praleido laiką. Šiemet aikštėje buvo tikrai daug emocijų – liūdesio, džiaugsmo, bet svarbiausia, kad visi dalyviai iš renginio išėjo su šypsenomis ir dovanomis. Turnyras prisidėjo prie dar artimesnio SKM šeimų ryšio – kažkas rado naujų draugų, kiek žinau, kažkas netgi važiavo kartu pažaisti boulingo. (šypsosi). Be įprasto krepšinio turnyro vyko „Karavano“, tritaškių, ir metimų iš aikštės vidurio konkursai. Taip pat džiugu, kad renginyje apsilankė ir dalyvius apdovanojo „Tautų mugės“ organizatorius, „Statyboje“ žaidęs Vytenis Urba, Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė.“

SKM organizuojamas Šeimų turnyras vyksta nuo 2017 m. Šiemet partnerių prizais buvo apdovanotos absoliučiai visos renginyje dalyvavusios šeimos. Turnyro partneriai: Kartlandas, Adventica, O'Learys, Sportpoint, SportCup, VitirON, Vilniaus „Rytas“, SKL, Penosil, „Vilniaus Duona“, „Vytautas mineralinis vanduo“, Me2U, „Ivanas Muša Gongą“, Žurnalas SAVAITĖ, GeraDovana.lt, išskirtinė pirtis miesto centre „Ivanas Muša Gongą“.

 

FJ0Q4131

Naujienų sąrašas