Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Šeimų turnyre – rekordinis dalyvių skaičius ir ministro linkėjimai plėstis

2019 05 21 SKM.LT

Nuotr. autorius: Saulius Čirba/SKM.LT

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) toliau buria Vilniaus šeimas ir skatina sveiką laisvalaikį.

SKM jau trečius metus iš eilės pakvietė į gražia tradicija tapusį Šeimų 3x3 turnyrą Lietuvos Respublikos Ekonomikos ir inovacijų ministro Virginijaus Sinkevičiaus taurei laimėti.

FOTOGALERIJA

Turnyras dėl permainingų oro sąlygų šįkart vyko ne modernioje NBA aikštelėje Šeškinėje, o šalia esančioje Maironio progimnazijos sporto salėje.

„Komandų vis daugiau, prizų vis daugiau, organizacija gerėja, – džiaugėsi V. Sinkevičius. – Svarbiausia, kad tai yra šeimų turnyras, suburiantis visą šeimą nuo mažiausio iki vyriausio jos nario. Kviečiu visus iniciatyvius žmones skleisti šią šeimų turnyro idėją. Lietuva yra didelė krepšinio šalis ir, manau, nėra miestelio, kuriame į tokio pobūdžio turnyrą nesusirinktų po 18–20 komandų“, – kalbėjo Ekonomikos ir inovacijų ministras.

BF6O1528

Tuo metu sveikos gyvensenos treneris Alanas Dzeranovas, kartu su A5 komanda laimėjęs pirmąją vietą,  taip pat džiaugėsi turnyre praleistu laiku: „Mes čia važiavome pasidaryti savo šeimai šventės. Tokie turnyrai turėtų vykti kas mėnesį vis kitame Lietuvos taške. Visi skundžiasi, kad neturi laiko, o čia yra puiki galimybė 4 valandas šeimai praleisti kartu – kalbėti bendrauti, pajausti, pagilinti visą šeiminę energiją.“  

SKM ir V. Sinkevičiaus organizuotas turnyras pritraukė ir daugiau buvusių profesionalių krepšininkų. Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) rungtyniavęs Darius Čiūta pripažino, kad laimėti šį turnyrą kasmet darosi vis sunkiau:

„Man atrodo, kad šiuo metu tai yra vienintelis toks turnyras Lietuvoje. Kiekvienais metais man asmeniškai šis turnyras sunkėja. Vaikai auga, stiprėja, o aš, galbūt silpnėju (šypsosi). Mano abu sūnūs lanko krepšinį, o šeimai kartu pažaisti krepšinį šiuo metu yra pats geriausias laisvalaikio praleidimo būdas.“

Turnyre dalyvavo rekordinis komandų skaičius – 30. Visos jos buvo pagerbtos rėmėjų įsteigtais prizais, o geriausios komandos apdovanotos Vilniaus „Ryto“ klubo atributika, azartiniais „ElektroKart by Kartlandas“ pasivažinėjimais, „Apollo“ boulingo dovanų kuponais, gardžiausiais patiekalais iš „Agotos gryčios“, gaiviaisiais apsilankymais „Vichy“ vandens parke, sveikuoliškais „AUGA GROUP“ ir Šeškinės turgelio produktais, profesionaliomis „Beriva Auto“ paslaugomis. Visus dalyvius džiugino energingasis „Sporto galia“ vedėjas Andrius Čerškus.

Geriausiųjų komandų ketvertai atrodo taip:

2008 ir jaunesnių moksleivių grupė

1. A5

2. AMG

3. 5G

4. Kaučikai

2005–2007 m. moksleivių grupė

1. „Sostinės baidarės“

2. „Vilkų šeima“

3. 4P

4. CHA CHA CHA

2002–2004 moksleivių grupė

1. Čiūtos

2. „Portugalai“

3. „Kiauras nuo lentos“

4. „Burė“

Sinkeviciaus 3x3 2019 05 21

Naujienų sąrašas