Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM abiturientų pagerbimas – įtakingiausių krepšinio asmenybių akivaizdoje

2018 06 07 SKM.lt

Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) į gyvenimo greitkelį išlydėjo 8-ąją abiturientų kartą. Didžiausioje Lietuvos krepšinio mokykloje neformalaus ugdymo programą baigusieji moksleiviai, gimę 2000-aisiais, buvo pagerbti pergalingose Vilniaus „Lietuvos ryto“ pusfinalio rungtynėse Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) su Klaipėdos „Neptūno“ klubu.

FOTOGALERIJA

„Siemens“ arenoje mokyklos baigimo diplomus, plojant 5 500 sostinės krepšinio sirgalių, iš SKM direktoriaus Justo Jankausko ir „Lietuvos ryto“ puolėjo Arno Butkevičiaus rankų atsiėmė Pauliaus Kamarausko, Vytauto Zapalskio, Šarūnės Valinskaitės, Karolio Čyžiaus, Gintaro Razučio, Artūro Leščinsko ir Igno Pagalio auklėtiniai.

„SKM abiturientams dar ilgai išliks prisiminimas, kad jų apdovanojimų ceremonijoje „Siemens“ arenoje dalyvavo gausybė žiūrovų. Lietuvos rytas“ sveikina SKM abiturientus ir skatina nesustoti tobulėti“, – ceremonijos pabaigoje tarė renginių vedėjas Jonas Radzevičius, įvardijęs kiekvieną diplomą atsiėmusį krepšininką.  

„Džiaugiamės galėdami išlydėti abiturientus tokios didelės svarbos LKL rungtynėse, kurias stebėjo daugiatūkstantinė minia ir įtakingiausios Lietuvos krepšinio asmenybės. Sportuojantys moksleiviai būna atkaklūs, ryžtingi, mokantys siekti savo tikslo. Tikime, kad SKM mokykloje įgytos savybės mūsų auklėtiniams pravers ateityje“, – kalbėjo mokyklos vadovas J. Jankauskas.

Paskutinė XX amžiaus SKM abiturientų karta dar praėjusį savaitgalį mokyklos baigimą paminėjo pramogaudami „Kartlandas Vilnius“ trasose: „Norime, kad mūsų auklėtiniai iš mokyklos išsineštų ne tik sugebėjimą žaisti krepšinį ir diplomą, bet ir pozityvias emocijas, bendravimo džiaugsmą, prisiminimus“, – pabrėžė SKM direktorius.

Lemiamose penktosiose LKL pusfinalio serijos rungtynėse „Siemens“ arenoje apsilankė ir SKM abiturientų pagerbimo ceremoniją stebėjo LKL prezidentas Remigijus Milašius, „Lietuvos ryto“ direktorius Darius Gudelis, Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, krepšinio agentas Tadas Bulotas ir kitos iškilios šalies krepšinio asmenybės.

Naujienų sąrašas