SKM auklėtinis M. Mačijauskas apie auksinį savaitgalį: „Tai – kažkas neįtikėtino“

2019 02 18 SKM.LT
SKM auklėtinis Matas Mačijauskas – LKL ateities taurės čempionas
Nuotr. autorius: Rokas Lukoševičius/RytasVilnius.lt

Prabėgęs šventinis savaitgalis Vilniaus krepšiniui sutvisko auksinėmis spalvomis. Vilniaus „Rytas“ po trejų metų pertraukos triumfavo Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT), o jaunimo komanda „Rytas-Perlas“ iškovojo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ateities taurę.

„Siemens“ arenoje vykusiose kovose reprezentacinis sostinės klubas įspūdingame finale 70:67 palaužė Kauno „Žalgirį“, o artimiausia „Ryto“ pamaina 83:75 nugalėjo „Žalgiris-2“ krepšininkus.

Šiuose mūšiuose netrūko ir akcentų iš Sostinės krepšinio mokyklos (SKM). 2008–2015 m. SKM lankęs ir čia krepšinio pagrindus įgavęs Marekas Blaževičius su pagrindiniu sostinės klubu triumfavo KMT turnyre, o pastaraisiais metais atsiskleidęs Matas Mačijauskas kartu su „Rytas-Perlas“ komanda į viršų kėlė LKL ateities taurę.

Be to, su pagrindiniu „Ryto“ klubu pergale džiaugėsi ir ilgametis SKM treneris, dabar sostinės klubo treneriu–skautu dirbantis Šarūnas Ciparis.

52712836 2366478793363675 3643599475080953856 o

„Ryto“ jaunimo triumfas LKL ateities taurėje/R. Lukoševičiaus nuotr.

„Perlo“ komandoje atmosfera yra kol kas geriausia kokia esu patyręs. Pirmą kartą žaidžiau „Siemens“ arenoje ir dalyvavau įspūdinguose apdovanojimuose. Didelė konkurencija leidžia sparčiau tobulėti. Savaitgalis buvo tiesiog nuostabus, laimėjome jaunimo taurę, o „Rytas“ iškovojo pagrindinę KMT taurę. Tai – kažkas neįtikėtino“, – SKM.LT svetainei karštais savo įspūdžiais dalijosi M. Mačijauskas.

Grandiozinį KMT renginį stebėjo ir gausus SKM auklėtinių desantas. SKM dėkoja LKL organizacijai už galimybę jauniesiems krepšininkams gyvai stebėti šį ypatingą Lietuvos sporto įvykį.

SKM glaudžiai bendradarbiauja su „Ryto“ klubu – vis daugiau mokyklos auklėtinių patenka į įvairias klubo jaunimo komandas, kviečiami į stovyklas ir yra atidžiai stebimi Arvydo Gronskio bei kitų jaunimo programos trenerių.