Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„SKM-I #TRVLTM“ komandai – pergalinga metų pabaiga Ispanijoje

2019 01 02 Kamilė Vinnikaitė/SKM.LT
Į turnyrą Madride keliavo jaunųjų krepšininkų mamos, tėveliai ir net mažieji broliai!
Nuotr. autorius: SKM asmeninis archyvas

Praėjusių metų pabaigoje „SKM-I #TRVLTM“ (treneris Tomas Urbelionis) pradėjo bendradarbiavimą su tarptautinių turnyrų asociacija „The Travel Team“. Ši partnerystė sukuria dar daugiau progų jauniesiems krepšininkams vykti į įvairias užsienio šalis, dalyvauti tarptautiniuose turnyruose.

Turnyras Madride bei gausus tėvelių palaikymas 

T. Urbelionio auklėtiniai kartu su savo šeimomis prieš pat gražiausias metų šventes keliavo į Madridą, kuriame žaidė keletą draugiškų rungtynių bei dalyvavo turnyre. Šią kelionę SKM komandai dovanojo krepšinio mecenatas David Fauthoux ir jo atstovaujama „The Travel Team”.   

„Vaikai prisitaikė prie specifinių ispaniško žaidimo subtilybių, taisyklių ir greitai rado savo žaidimą. Rezultatai maksimalūs - abi komandos susitiko finale. Džiaugiamės, kad kartu vyko ne tik mamos, bet ir keli tėveliai bei jaunieji broliai. Mūsų komandos bendruomenei tai nieko naujo, nes visada jaučiame stiprų palaikymą ir visapusišką pagalbą iš tėvelių pusės” – įspūdžiais pasidalino T. Urbelionis. Be to, krepšininkų mamos laiko veltui neleido. Jos trumpam tapo SKM komunikacijos dalimi, kadangi rungtynių ir laisvalaikio įrašus, tiesiogiai iš Ispanijos, jos talpino @skmvilnius Instagram paskyroje.

Paklausus apie pramogas, kurias teko išbandyti, treneris su džiaugsmu papasakojo, ką teko pamatyti ir patirti sostinės krepšininkams: „Gyvenome didelėje stovyklavietėje, kur buvo įvairių pramogų vaikams. Laisvalaikiu aplankėme Madrido lankytinas vietas, „Santiago Bernabeu” stadioną ir jame esantį Madrido „Real” muziejų” 

IMG 2855

Neįkainojama patirtis atstovaujant pasaulio rinktinei

Nors „SKM-I #TRVLTM“ į Lietuvą sugrįžo tik ankstyvą Kūčių rytą, vos po keletos parų, antrąją Kalėdų dieną, keturi ekipos nariai (Joris JanulevičiusJegor Milovanov, Adomas Pocius ir Matas Deniušas) keliavo į oro uostą bei išvyko į Barseloną atstovauti pasaulio rinktinei prestižiniame turnyre. 

T. Urbelionis kalbėdamas apie pasiekimus turnyre užsiminė, jog tai buvo daug jėgų reikalavusios rungtynės: „Turėjome dvejas labai sunkias rungtynes. Ketvirtfinalyje susitikome su Badalonos „Sant Josep”, kur laimėjome rezultatu 67:60. Finale susikovėme su Barselonos „Barcelona Lassa” ir iškovojome pergalę 54:50”.

Apie emocijas, užklupusias finalo metu treneris kalba su šypsena bei pačiais geriausiais prisiminimais:„Finalas su Barselona buvo įspūdingas viskuo. Atmosfera buvo nereali, o arena, kuri buvo pilnutėlė, garsiai palaikė „Travel Team“komandą. Šiurpuliukai per kūną bėgiojo ne tik žaidėjams, bet ir treneriams. Tai buvo kažkas naujo. Galbūt tai ir pakišo koją rungtynių pradžioje, kai rezultatas buvo 5:15. Vėliau radome savo žaidimą ir laimėjome rungtynes 4 taškais.”

49015690 10157116711816155 1556011710119149568 n

„Travel Team“ pasaulio rinktinė.

Atsipūsti nėra kada

Jaunieji krepšininkai Naujųjų metų išvakarėse Barselonos gatvėse žaidė gatvės krepšinį, o sulaukę vidurnakčio bei pasigrožėję Barselonoje šaudytais fejerverkus keliavo ilsėtis, kadangi jau kitą dieną jų laukė skrydis namo. Vilniaus oro uoste krepšininkus džiaugsmingais šūkiais pasitiko šeimos, kurios skandavo buvusį „SKM-I #TRVLTM“ ekipos „Vilkų” pavadinimą bei dėkojo už puikius pasiekimus. Treneris džiaugiasi, jog mažieji vilkiukai turi tokį neįtikėtiną palaikymą: „Oro uoste girdėti skanduojamą savo komandos vardą – nepakartojama. Tokios pergalės neeilinės ir labai smagu, kai turime tokį palaikymą!”

„SKM-I #TRVLTM“ komanda rungtyniavo net švenčių metu, o rungtynių tempas išlaikomas ir 2019-ųjų pradžioje. Jau šį savaitgalį ekipa stoja į mūšį su stipriausiomis Moksleivių krepšinio lygos (MKL) U12 „Pirmojo iššūkio“ komandomis SKM organizuojamame turnyre Vilniuje.

49415722 10157116731996155 1574483325077159936 o

Naujienų sąrašas