Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM ir „Lietuvos ryto“ projektas – galingą motyvacinį užtaisą turinti idėja

2018 06 05 Balys Šmigelskas, SKM.lt

Nuotr. autorius: Ray Vyšniauskas

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) šeimoms praėjusio šeštadienio vakaras buvo ypatingas. SKM krepšininkai kartu su savo tėveliais, broliais ir seserimis Vilniaus „Siemens“ arenos BMW klube stebėjo BC „Lietuvos ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“ akistatą trečiose Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) pusfinalio serijos rungtynėse.

Tai – sostinės klubo ir mokyklos padėka šeimoms, auginančioms lyderius krepšinio aikštėje ir mokyklos suole. 

Geriausių sportinių ir mokslo rezultatų pasiekę auklėtiniai kasmet apdovanojami SKM ir „Lietuvos ryto“ globojamame projekte „Pirmas komandoje, pirmas mokykloje“, kuris prasidėjo dar 2012 m.

Šiemet stebint daugiau nei 4 tūkst. sostinės krepšinio mėgėjų padėkas iš „Lietuvos ryto“ puolėjo Arno Butkevičiaus rankų „Siemens“ arenos centre atsiėmė Hubertas Pivorius („Electrolux“, U16), Kristupas Keršanskas („Electrolux“, U16), Kristupas Vigraitis („EMSI Gorilos“, U14), Jokūbas Fominas („Capital Liūtai“, U14), Nojus Kulieša („Drakonai“, U13), Kasparas Jakučionis (SKM I, U12) ir Lukas Šatas („Vilkai“, U11). 

 

rsz 7rvys4016

 

„Tikrai nesitikėjau, kad kada nors bus galimybė būti pagerbtam „Siemens“ arenoje, ypač „Lietuvos ryto“ rungtynių metu. Tai – svajonė, kuri išsipildo tikrai ne kiekvienam“, – kalbėjo „Drakonų“ įžaidėjas N. Kulieša.

„Gavęs tokį netikėtą įvertinimą, labai apsidžiaugiau. Eidamas atsiimti apdovanojimo truputėlį jaudinausi, bet įžengęs į aikštės vidurį pasijutau smagiai. Šis įvertinimas man bus spyris kitais mokslo metais siekti dar geresnių rezultatų moksluose ir sporte. Ačiū mano treneriui Tomui Urbelioniui už suteiktą galimybę“, – SKM.lt svetainei kalbėjo L. Šatas.

„Labai puiku, jog suteikėte galimybę  dalyvauti „Lietuvos ryto“ rungtynėse. Džiugu, jog atsiranda tokių progų  ne tik stebėti rungtynes, bet ir būti apdovanotam prizu. Dar kartą dėkoju ir manau, kad ateityje pasitaikys dar daugiau tokių galimybių“, – kalbėjo Lietuvos jaunučių rinktinės kandidatas H. Pivorius.

„Emocijos ir nuotaikos – pačios geriausios. Mums, tėvams, be galo malonu. Po įtempto ir darbingo sezono mokykla surengė geriausiųjų apdovanojimus „Siemens“ arenoje ir įteikė tikrai džiugią dovaną ne tik vaikams , bet ir tėvams, kurie arenoje galėjo kartu pasidžiaugti vaikų pasiekimais. Tai yra labai puiki iri galingą motyvacinį užtaisą turinti idėja, skatinanti jaunuosius krepšininkus nesustoti ir eiti pirmyn bei neužmiršti laiku pasidžiaugti laimėjimais. Džiaugiamės sūnaus ir jo komandos pergalėmis šį sezoną bei sveikiname mokyklą užkopus į 2–ąją vietą Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL") reitinge. Nesustokite ir eikite pirmyn!“, – sezoną apibendrino „Electrolux“ lyderio H. Pivoriaus tėvai Inga ir Tomas.

Jau rytoj, trečiadienį, „Lietuvos rytas“ žais iki šiol svarbiausias sezono rungtynes, kuomet „Siemens“ arenoje dėl kelialapio į LKL finalą susigrums su „Neptūno“ klubu.

Lemiamose penktosiose serijos rungtynėse itin svarbus sirgalių palaikymas. Visi Tiketa.lt sistemoje arba kasose pateikę moksleivio pažymėjimą ir kodą  „SKM", bilietą į rungtynes 107 sektoriuje galės įsigyti vos už 3 eurus.  

Sirgalių laukia ne tik aistras kaitinsiantis krepšinio spektaklis, bet ir gausybė pramogų bei prizų.

Didžiosios pertraukos metu arenos centre bus pagerbti SKM abiturientai.

#KartuMesKomanda!

 

Naujienų sąrašas