Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM kviečia pasinerti į krepšinio nuotykį!

2018 08 24 SKM.LT

Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris/SKM.LT

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtiniai dalyvavo įvaizdinėje naujojo 2018–2019 m. sezono fotosesijoje.

Jaunieji krepšininkai kartu su vienu geriausių Lietuvos sporto komentatorių Ryčiu Vyšniausku, krepšinio ekspertu, SKM sporto konsultantu Rūteniu Paulausku ir Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) teisėju Gintaru Mačiuliu taip pat filmavosi vaizdo klipe. 

FOTOGALERIJA

Artėjantį sezoną SKM skirs dar daugiau dėmesio ne tik krepšiniui, bet ir šalia jo esančioms profesijoms. Auklėtiniams bus siekiama atskleisti kuo platesnį profesinį pasirinkimą sporto industrijoje. 

„Filmavimas praėjo sklandžiai. Į vaidmenį įsijausti sunku nebuvo, nes klipe atlikau komentatoriaus vaidmenį, man tai yra įprasta. Kiek nejaukiai visada jaučiuosi fotosesijose, nes nemoku pozuoti, bet profesionalūs fotografai šią problemą eliminuoja. Su vaikais susitikti visada smagu, nes  jie moka linksmintis. Manau, jų tėveliai džiaugėsi, kad atžalos nusifilmavo SKM klipe“, – kalbėjo naujojo sezono SKM plakatus ir skrajutes papuošiantis R. Vyšniauskas.

Vaizdo klipe imituojama paskutinė lemiama rungtynių ataka. R. Paulauskas sukviečia savo auklėtinius lemiamam pasitarimui ir nubraižo pergalingą derinį, kurį dėjimų iš viršaus užbaigia SKM „Electrolux“ aukštaūgis Titas Vaitekūnas.

Šis vaizdo klipas simbolizuoja tikro krepšinio maratono pradžią. Paskutinę vasaros savaitę, rugpjūčio 27–31 d., būsimieji pirmokai lies prakaitą nemokamoje ikisezoninėje SKM stovykloje.

PIRMOKŲ REGISTRACIJA

Rugsėjo 4 ir 6 dienomis Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) sporto centre (Saulėtekio al. 28) vyks atvirų durų dienos 2000–2010 m. gimusiems krepšininkams.

2000–2010 M. GIMUSIŲ MOKSLEIVIŲ REGISTRACIJA 

Be tuo, rugsėjį SKM narių laukia net trys „3x3“ turnyrai, o plačiau apie juos gali sužinoti ČIA.

 

Naujienų sąrašas