Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM NBA 2K Taurė'20: registruokis ir tapk NBA čempionu!

2020 01 08 SKM.LT
Atėjo metas išsiaiškinti SKM NBA 2K taurės laimėtoją. Jau sausio 19 d. 13:00 val. SKM draugas Haris Zenkovas kviečia Tave į NBA 2K turnyrą! Jis vyks sporto bare ir restorane O'Learys.
 

Vietų skaičius ribotas, tad paskubėkite registruotis, o visą informaciją rasi žemiau.

„Daugelis gali būti kietas krepšinio treniruotėse, bet ne kiekvienas toks pat geras rungtynėse. Lygiai taip pat su žaidimu konsole. Savo draugų rate gali būti nenugalimas, bet tikrą savo vertę gali įrodyti tik rimtame turnyre. Čia ir yra ta proga. Pasikrauti emocijų, nugalėti visus ir tapti pultelio karaliumi. O jeigu ir nepasiseks – galėsi iš pirmų eilių stebėti ir mokytis kaip meistriškai gainioti virtualiuosius žmogeliukus. Bendraminčių chebra, NBA 2K '20 Taurė ir begalė emocijų – junkis!“, – kviečia renginio organizatorius, „Kažkur matytų“ komandos puolėjas H. Zenkovas.

Registracija vykdoma visais Jums patogiais būdais – rašant asmeninę žinutę Hariui Zenkovui „Facebook“, „Instagram“ tinkle arba elektroniniu paštu – haroldas.zenkovas@gmail.com nurodant savo Vardą Pavardę. Spėjusieji užsiregistruoti patvirtinimo žinutės sulauks per artimiausias 24 val.

Dalyvio mokestis: 5 Eur. Mokama vietoje grynais. Turnyre gali dalyvauti visi esami SKM auklėtiniai. Spėjusieji užsiregistruoti patvirtinimo žinutės sulauks per artimiausias 24 val.

KONSOLĖ: PS4. 

KĖLINIO TRUKMĖ: 3 min.

KOMANDA: renkamasi iš All-time ir Classic komandų laisvai priklausomai nuo gauto „drafto picko“.

SISTEMA: minusas – pralaimėjus iškrentama.

PRIZAI: tikrai bus.

Galimybė tapti NBA čempionu – tavo rankose!

 

View this post on Instagram

 

Naujienų sąrašas