Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM NBA2K20 turnyre – skambios pergalės ir nepilnas atkrintamųjų traukinys

2020 04 20 SKM.lt

Nuotr. autorius: Lukas Bartkus

 

Antrasis Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) NBA2K20 turnyras jau įgavo pagreitį. Jau nenumaldomai artėjame prie abiejų platformų grupių etapo pabaigos. Šiame turnyre buvo ir daug skaudžių pralaimėjimų, ir daug skambių pergalių paskutiniais momentais. SKM.lt kviečia susipažinti su dabartine turnyrinės lentelės situacija.

Antrajame turnyro etape žaidėjai susitiks vienas prieš vieną ir žais iki dviejų pergalių. Taisyklės išliks tokios, kokios buvo ir anksčiau. Prizų sąrašas paaiškės kiek vėliau.

XBOX ONE TURNYRINĖS LENTELĖS SITUACIJA

A GRUPĖ

A grupėje jau aiškus grupės nugalėtojas. Tai yra Gytis Gervickas, kuris kol kas šluoja visus nuo kranto. Roko Kasparavičiaus auklėtinis iškovojo visas 6 pergales iš tiek pat galimų, o jo plius minus (+-) rodiklis yra net 242, kas reiškia, jog G. Gervickas savo varžovus vidutiniškai nugalėdavo net 40 taškų skirtumu.

Antrąją vietą šioje grupėje užima Kajus Pachomčik, kuris yra iškovojęs 4 pergales ir patyręs vienintelį pralaimėjimą prieš minėtąjį G. Gervicką. Kajus jau yra praktiškai užsitvirtinęs vietą kitame etape, nebent įvyktų kažkoks neeilinis stebuklas.

Na, o kova dėl trečios vietos šioje grupėje yra vis dar gyva. Kol kas tik G. Gervickas ir K. Pachomčikas yra sužaidę kone visas rungtynes, o kiti grupės dalyviai yra daugiausiai sužaidę po trejas rungtynes, tad kiekvieno žaidėjo viltis dėl patekimo į kitą etapą šioje grupėje neturėtų būti palaidota.

B GRUPĖ

B grupėje taip pat aiškiosios pirmosios dvejos vietos, tačiau kas pirmas – dar tiksliai ne. Teorinių tikimybių pakilti į pirmąją vietą turi Ugnius Pakalnis, tačiau, kad tai įvyktų, reikia tikėtis, jog Pijus Padalevičius paskutiniąsias rungtynes pralaimės 25 taškais. Ugnius jau yra sužaidęs visas rungtynes ir turi 5 pergales ir vieną pralaimėjimą, o Pijus yra sužaidęs penkerias rungtynes ir savo kišenėje turi visas 5 pergales.

Šioje grupėje taip pat kol kas nėra aišku, koks žaidėjas pretenduos į trečiąją vietą bei galimą kelialapį į kitą etapą. Kol kas vienintelis Ernestas Šileikis nebeturi jokių vilčių prasibrauti toliau.

C GRUPĖ

C grupėje situacija yra visiškai aiški – į antrąjį etapą keliauja Antanio Gliožerio auklėtinis Remas Baltrėnas, kuris iškovojo visas 6 pergales iš tiek pat galimų. Antrasis liko SKM snaiperis Adas Kačinskas, kuris iškovojo 5 pergales ir patyrė vienintelį pralaimėjimą prieš grupės nugalėtoją  R. Baltrėną.

Kol kas trečiąją vietą šioje grupėje su keturiomis pergalėmis užima Benediktas Kozakas. Jis yra vienas pretendentų patekti į tolimesnį šio turnyro etapą.

PS4 TURNYRINĖS LENTELĖS SITUACIJA

A GRUPĖ

PS4 platformos A grupėje vyksta itin intensyvi ir įdomi kova. Kol kas geriausiai šioje grupėje sekasi Edvinui Slapšiui, kuris savo kraityje sukaupęs 3 pergales iš tiek pat galimų. Įdomu tai, jog Matas Poška yra iškovojęs vieną pergalę ir patyręs 3 pralaimėjimus, tačiau jo +- santykis yra vos -6, tad tai reiškia, jog M. Poškos rungtynės buvo itin įdomios ir konkurencingos.

Šioje grupėje dar nėra aišku, kokie žaidėjai paklius toliau, tačiau kol kas kozirius savo rankose turi minėtasis E. Slapšys ir Deividas Kibildis. Deividas yra iškovojęs dvi pergales ir patyręs vieną pralaimėjimą.

B GRUPĖ

B grupėje – labai daug sumaišties. Vėjas Matekonis ir Titas Šepetys po 3 pergales ir 1 pralaimėjimą, o Giedrius Šulga turi 3 pergales ir 2 pralaimėjimus. Pirmieji du žaidėjai yra itin patyrę ir gerai valdantys pultelį, tad jie yra šios grupės favoritai. Taip pat progų prasmukti turi Deivido Zorubos auklėtinis Simonas Švelnys. Jis turi 2 pergales ir 2 pralaimėjimus, tad jam reikės tikėtis ir palankių varžovų rezultatų.

C GRUPĖ

C grupėje taip pat vyksta įdomi kova dėl patekimo į antrąjį turnyro etapą. Kol kas šioje grupėje pirmauja Rokas Motiejūnas, kuris turi 4 pergales ir 1 pralaimėjimą, tačiau jam ant kulnų mina Julius Kalverš ir Pijus Kugauda, kurie yra iškovoję po 3 pergales ir patyrę po 1 pralaimėjimą. Dar nėra aišku, kas iš šios trijulės pateks toliau, tačiau likusios kelios rungtynės laukia tikrai įdomios ir su savo skaniais prieskoniais.

D GRUPĖ

Šioje grupėje yra mažiausiai intrigos iš visų. Pirmąją poziciją šioje grupėje užsirezervavęs Natas Bertauskas. Kova dėl antrosios vietos dar verda, tačiau kol kas šioje pozicijoje šiltai sėdi Algirdo Milono auklėtinis Paulius Velutis. Šioje grupėje dar gali nustebinti Nojus Krulikauskas, kuris yra sužaidęs vos dvejas rungtynes. Tad jeigu jam sukris kortos, jis galėtų išeiti kaip antrąją poziciją užimantis D grupės žaidėjas.

Naujienų sąrašas