Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM „Talent summer camp‘18“ dalyviams – Lietuvos vicečempionių dėmesys

2018 07 20 Ieva Marija Černiauskaitė, SKM.lt

Nuotr. autorius: Balys Šmigelskas/SKM.lt

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) „Talent summer camp‘18“  auklėtinius aplankė ypatingos viešnios – Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) vicečempionėmis praėjusį sezoną tapusios Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės Agnė Bobinaitė ir Urtė Slavickaitė. Perdavimo tobulinimo stovyklos metu mergino noriai bendravo, dalijosi patarimais su talentingiausiais SKM mažaisiais krepšininkais, o susitikimo pabaigoje demonstravo savo taiklumą su kamuolių šaudykle Dr. Dish.

FOTOGALERIJA

„Krepšinį pradėjau žaisti 8-erių metų, tad puikiai žinau, ką reiškia ilgas ir nuoseklus darbas pradėtas dar nuo mažų dienų. Manau, jog kuo jaunesni vaikai pradeda treniruotis, tuo daugiau gali išmokti todėl tokios stovyklos yra labai reikalingos. Labai svarbu treniruotis laisvu nuo sezono metu – ypač berniukams, nes ir stovykloje pastebėjau, kad konkurencija milžiniška. Džiaugiuosi, kad stovykloje buvo ir viena mergaitė, kuri, matosi, turi daug noro tobulėti ir nei kiek neatsilieka nuo vaikinukų. Labai smagu, jog yra tokios krepšinio mokyklos kaip SKM, kurios padeda vaikams atrasti save nuo mažų dienų, su jais užsiima, o jiems tai, matosi, yra labai įdomu. Mano įspūdžiai po apsilankymo tik patys geriausi“, – po pusdienio praleisto su SKM talentais kalbėjo A. Bobinaitė.

Agnė ir Urtė rado laiko apsilankyti SKM stovykloje, nors įtemptai ruošiasi Europos universitetų žaidynėms. Merginos pavasarį su Vilniaus universiteto (VU) komanda tapo Lietuvos studenčių lygos čempionėmis ir pelnė teisę varžytis su geriausiomis Senojo žemyno komandomis jau sekmadienį Portugalijoje prasidedančiose pirmenybėse.

 

rsz pakeliui i cempionata 2018 07 20

 

„Emocijos pačios geriausios, esu labai laiminga, kad turėjau progą aplankyti mažuosius talentus. Atsimenu save pradedant sportuoti – tokią pačią aktyvią ir užsidegusią noru. Manau, kad norint tapti profesionaliu krepšininku, svarbiausia yra pradėti treniruotis nuo mažų dienų, nuo nuolatinio įgūdžių tobulinimo ir priklausys, koks ateityje bus tavo žaidimo lygis, kaip sugebėsi parodyti save. Būtent vasara ir tokios stovyklos – geriausias laikas tobulėti, svarbiausia yra turėti noro!, – dėsto Urtė. – O noro stovykloje nestinga nei vaikams, nei jauniems treneriams, kurie yra visiškai pasiruošę dirbti su mažais vaikais – šiandien įsitikinau, jog tai labai sunkus darbas. Čia sutikau ir vieną užsidegusią krepšiniu mergaitę. Manau, kad su tokiu vaikų noru treneriams tiesiog reikia netingėti dirbti – jei taip bus, turėsime gerą ne tik vyrų, bet ir moterų krepšnio rinktinę“, – mintimis dalijosi U. Slavickaitė.

 

rsz img 4211

Susitikimas su Lietuvos vicečempionėmis, kurios gynė Lietuvos rinktinių garbę įvairiose amžiaus grupėse, vaikams sukėlė labai daug gerų emocijų. Merginos, kaip ir kiekvienas stovyklos svečias, turėjo galimybę išbandyti savo taiklumą su Lietuvoje retai sutinkama modernia Dr. Dish kamuolių padavimo mašina ir išmėginti savo jėgas varžantis su SKM mažaisiais talentais.

Šią savaitę stovyklautojai sėmėsi žinių tobulinant kamuolio perdavimo įgūdžius, o jau kitą savaitę jie žengs ant parketo tobulinti kamuolio varymo. Jų lauks dar ne vienas žymus svečias ir daugybė pramogų laisvu nuo treniruočių metu.

 

 rsz img 4962

Naujienų sąrašas