Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Socialiai remtiniems SKM auklėtiniams – reikšminga parama

2020 11 11

Nuotr. autorius: S. Čirbos nuotr.

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) sulaukė reikšmingos paramos – jaunosios kartos politikas, Vilniaus miesto tarybos narys Lukas Savickas skyrė 2500 eurų, kurie bus panaudoti socialiai remtiniems mūsų mokyklos auklėtiniams. Už šiuos pinigus net 50 vaikų gaus sportinės aprangos komplektus ir sportinius batelius.

 „Esame labai dėkingi už šią paramą. Tai yra milžiniškas indėlis, leidžiantis sportuoti labiausiems pažeidžiamiems vaikams. Malonu, kad turime žmonių, kuriems nuoširdžiai rūpi. Kiekvienas toks poelgis dar labiau stiprina mūsų organizaciją ir atveria ją visiems vaikams“, – džiaugėsi SKM direktorius Mindaugas Noreika.

L. Savickas teigė, kad suteikti tokią paramą jį įkvėpė SKM iniciatyva „Krepšinis visiems“, padedanti į sportinę veiklą įtraukti vaikus iš socialiai remtinų šeimų. SKM tokiems vaikams taiko ne tik nuolaidas treniruotėms, bet ir stengiasi juos aprūpinti sportine atributika. Gavus tokią paramą, pasirūpinti skurdžiau gyvenančiais mūsų auklėtiniais bus gerokai lengviau.  

„Norėdamas, kad socialinė atskirtis turėtų kiek įmanoma mažiau įtakos vaikų užimtumui, nusprendžiau prisidėti prie šios iniciatyvos ir skirti paramą, už kurią jiems bus nupirkta specializuota avalynė ir krepšinio apranga, su kuria bus patogu ne tik treniruotis, bet ir sudalyvauti varžybose. Visi žinome, kad vaikams svarbu ne tik galimybė sportuoti, bet ir gerai jaustis tarp komandos draugų ar varžybose. Norisi, kad visi vaikai būtų lygūs ir vertinami pagal savo galimybes bei pastangas, o ne pagal šeimos pajamas“, – pažymėjo L. Savickas.

 Tai ne pirma tokia tarybos nario L. Savicko parama.

 „Visi sutiks, kad krepšinis ne tik puikus aktyvaus laisvalaikio būdas, bet ir galimybė išmokti dirbti komandoje, siekti pergalės ir numatyti kelis ėjimus į priekį.

 Šį kartą sudomino kilni iniciatyvos idėja – nes niekada nežinai, kur galime atrasi tikrąjį talentą ir ar sugebėsime jam padėti išaugti.

 Jau ne vienerius metus stengiuosi paremti neformalųjį vaikų ugdymą, neatsižvelgdamas į sporto šaką ar veiklą. Labai svarbu, kad visi vaikai po pamokų galėtų užsiimti sau patinkančia veikla“, – sakė L. Savickas.

 

Naujienų sąrašas