Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Tigrų“ protmūšyje „Stars and Legends“ bare – unikalūs klausimai ir prizai

2018 01 17 SKM.lt

Arvydo Menkevičiaus vadovaujama Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) „Tigrų" komanda – stiprūs ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų. Savaitgalį „Stars and Legends“ sporto bare vykusiu nuotaikingu protmūšiu „Tigrų“ komanda mėgavosi kartu su aktyviausiais savo sirgaliais ir šeimos nariais.

Šį kartą šešių komandų turnyre sėkmė labiausiai lydėjo „Rožinės panteros“ narius, kurie ir iškovojo pirmąją vietą. Jie buvo apdovanoti SKM partnerio „Stars and Legends“ įsteigtais prizais ir istorinio–motyvacinio filmo „Kita svajonių komanda“ DVD.

Pasak #skmvilnius trenerio A. Menkevičiaus, tokie renginiai tik suartina komandą: „Džiugina tai, jog pralaimėjusių nebuvo ir sekmadienio popietė buvo praleista turiningai“, – kalbėjo „Tigrų“ treneris.

„Puikus renginys, linksmai praleista popietė, kuri padeda suartinti SKM bendruomenę. Ypač patiko išskirtinis klausimų turas apie „Tigrų“ komandą, kuriame daug sužinojome vieni apie kitus. Tokios popietės mus, tėvelius, dar labiau skatina domėtis savo atžalų pergalėmis!“,  – įspūdžiais dalinosi Andriaus Charašausko tėvelis.

SKM protmūšiai „Stars and Legends“ bare šį sezoną jau spėjo tapti gražia Sėkmingiausios krepšinio mokyklos veiklos dalimi – prieš tai renginiu mėgavosi „Liūtų“ (treneris Rokas Kasparavičius), „Vilkų“ (treneris Tomas Urbelionis), „Riterių“ (treneris Vytautas Zapalskis“ ir kitų komandų bendruomenės nariai. 

Naujienų sąrašas