Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Vilniaus meras R. Šimašius apdovanojo SKM už aktyvią socialinę veiklą

2019 12 14 SKM.LT
Socialinė atsakomybė – viena svarbiausių SKM veiklos krypčių
Nuotr. autorius: Vilniaus miesto savivaldybė

Vilniaus miesto savivaldybės meras Remigijus Šimašius padėkojo Sostinės krepšinio mokyklai (SKM) už ilgus metus kryptingai vykdomą socialiai atsakingą veiklą. 

Specialiuose Padėkos pietuose dalyvavo labiausiai jaunimą į savo veiklą įtraukiančios Vilniaus organizacijos.

„Noriu Jums savo ir vilniečių vardu padėkoti už mūsų mylimo miesto jaunųjų gyventojų kūrybišką, atsakingą ir prasmingą ugdymą. Jūsų drąsūs sprendimai, profesionalumas ir aktyvios pastangos kuria vertę ir pasitenkinimą miestiečiams, garsina Vilniaus vardą Lietuvoje ir užsienyje“, – sakė miesto meras R. Šimašius.

„Smagu, kai miesto meras Remigijus Šimašius įvertina tai, ką kuriame jau 13-us metus. Šiemet į krepšinio treniruotes Vilniuje ir jo apylinkėse subūrėme 3700 vaikų. Svarbu, kad į sportą įtraukiame darželinukus ir moksleivius iš Grigiškių, Naujosios Vilnios ir kitų atokiausių Vilniaus kampelių. Turėdami tokią šaunią ir puikią SKM trenerių bei administracijos komandą toliau bursime didžiausią krepšinio bendruomenę Lietuvoje!“, – neabejoja vienas iš SKM steigėjų Andrius Čerškus.

SKM pastangas ir iniciatyvas pagerbęs R. Šimašius su susitikimo metu su organizacijų atstovais diskutavo, kaip privačių mokyklų auklėtiniams sudaryti dar geresnes sąlygas visapusiškai augti ir tobulėti.

VMS 5953

Socialinė atsakomybė – viena svarbiausių SKM veiklos krypčių. Mokykla kartu su Lietuvos krepšinio federacija (LKF) jau 7 metus iš eilės organizuoja didelio susidomėjimo sulaukiantį Lietuvos darželinukų čempionatą. Jo pagrindinis tikslas – nuo pat mažens į sveiką gyvenimo ritmą įtraukti kuo daugiau vaikų ir jų šeimos narių.

Krepšinio mokyklos organizuojamame „SKM–VitirON KIDS“ čempionate dirbti komandoje ir siekti pergalių aikštėje ir gyvenime kasdien mokosi daugiau kaip 1000 Vilniaus ir miesto rajono moksleivių. Visi mokyklos auklėtiniai turi galimybę dalyvauti reguliariai rengiamose karjeros dienose, kur žinomi savo srities profesionalai dalijasi savo patirtimi ir galimais keliais į sėkmę.

Vaikams ir jų šeimoms rengiami šiaurietiški žygiai, bendruomenę suartinantys protmūšiai, vasaros stovyklos.

SKM nuolat organizuoja bendrus renginius su Rimanto Kaukėno paramos grupe, visos renginių metu surinktos lėšos skiriamos padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

 rsz 3x3 175

Naujienų sąrašas