Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Ypatingą ryšį su savo auklėtiniais kuriantys treneriai – #augaSKM laureatai

2020 03 18 SKM.lt
Šį kartą sveikuoliškų AUGA sriubų rinkiniais apdovanojami Arvydas Menkevičius, Antanas Gliožeris, Aivaras Girčys ir Lukas Virozerovas.
Nuotr. autorius: SKM.lt

Nors daugelio lietuvių gyvenimo ritmas karantino laikotarpiu sutriko, Sostinės krepšinio mokykla (SKM) tęsia veiklą ir treniruotes organizuoja nuotoliniu būdu. Tęsiasi ir geriausių #augaSKM trenerių rinkimai. Kas mėnesį ekologiškais AUGA produktų rinkiniais apdovanojame net keturis mokyklos trenerius, pasižymėjusius Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) A ir B divizionuose, vidiniame mokyklos „SKM–VitirON KIDS“ čempionate bei darželinukų krepšinio treniruotėse.

Šį kartą sveikuoliškų AUGA sriubų rinkiniais apdovanojami Arvydas Menkevičius, Antanas Gliožeris, Aivaras Girčys ir Lukas Virozerovas.

Įdomu, koks trenerių ketvertas apdovanojimais džiaugsis balandį, kuomet rinksime geriausią karantino laikotarpio trenerį?

Geriausiu vasario MKL A diviziono treneriu SKM mokykloje tapo Arvydas Menkevičius. Šis strategas su savo vadovaujama „SKM-II Nuklonas“ ekipa prestižiniame U14 vaikinų čempionate vasarį iškovojo 3 pergales iš 4. A. Menkevičiaus kariauna dramatiškai 59:58 palaužė „Žalgiris-I KM“ komandą, įtikinamai 92:38 nugalėjo „Saulės-I ASKA“ bendraamžius ir 107:77 susitvarkė su Plungės krepšininkais. Jau kovą, prieš paskelbiant karantino laikotarpį, SKM krepšininkai 66:36 nepaliko vilčių „Žalgirio-II KM“ ekipai. Vienintelį pralaimėjimą „SKM-II Nuklonas“ patyrė prieš broliškąją „SKM-I GEALAN“ komandą, kuri šiame sezone dar apskritai nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Būtent šio dvi komandos santykius aiškinosi ir praėjusio sezono finale.

Pastaraisiais mėnesiais „SKM-II Nuklonas“ buvo pagavęs žvėrišką ritmą. MKL čempionate per pastarąsias 13 rungtynių iškovotos net 11 pergalių.

Vasarį „SKM-I Nuklonas“ varžėsi ir Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) ture. Maskvoje A. Menkevičiaus auklėtiniai iškovojo 3 pergales iš 5 ir ant kaklo pasikabino bronzos medalius. Beje, abu pralaimėjimai Rusijoje buvo patirti vos taško skirtumu.

Karantino metu „SKM-I Nuklonui“ linkime neprarasti fizinės formos ir būti pasiruošus bet kada pratęsti savo pergalingą žygį MKL ir EYBL čempionatuose. Iki reguliaraus sezono pabaigos, jeigu jis bus žaidžiamas, „SKM-I Nuklonui“ MKL pirmenybėse dar liko 5 mačai.

 

Arvydas Menkevicius

 

MKL B diviziono mėnesio treneriu tapo Antanas Gliožeris. U13 berniukų pirmenybėse šio stratego vadovaujama „SKM-III“ ekipa rungtyniauja tiesiog nuostabiai. Šiuo metu sostinės krepšininkai fiksuoja 6 pergalių seriją, o paskutinį kartą pralaimėjimo kartėlį vaikinai jautė sausį. 2019–2020 m. reguliarųjį sezoną „SKM-III“ užbaigė su 13/3 pergalių ir pralaimėjimų balansu. Tai A. Gliožerio vyrukams A grupėje leido užimti 2 vietą ir gauti sąlyginai parankesnį varžovą atkrintamųjų pradžioje. Kovo 12 d., kuomet Lietuvos Vyriausybė priiminėjo itin rimtus sprendimus, „SKM-III“ spėjo startuoti MKL atkrintamosiose. A. Gliožerio auklėtiniai pirmajame aštuntfinalio serijos mače iki 2 pergalių namuose užtikrintai 87:69 nugalėjo bendraamžius iš Panevėžio. Šias rungtynes tiesiogiai transliavo SKM TV ir tai kol kas yra paskutinis apskritai MKL lygoje įvykęs mačas.

Puikiai iki karantino paskelbimo krepšinio aikštėse judėjo ir kita A. Gliožerio treniruojama komanda – „SKM V“ (10/4, U15). Iki reguliaraus sezono pabaigos likus vos 2 turams A. Gliožerio muštruojami SKM kareiviai yra 3 A grupės lentelės vietoje bei turi visas galimybes patriukšmauti atkrintamosiose.

 

Antanas Gliozeris 1

 

Geriausiu mėnesio treneriu „SKM–VitirON KIDS“ čempionate tapo Aivaras Girčys. Šis specialistas atlieka nuostabų darbą burdamas sportuojantį Salininkų jaunimą. Su bręstančiais paaugliais kalbą randantis A. Girčys varžosi „GameON 2“ amžiaus grupėje (U16), kur „Šernams“ (1/5) tenka susidurti su vyresniais už save varžovais.

„GameON 5-II“ amžiaus grupėje (U11) „Šerniukai'09“ (7/7) spardosi iš visų jėgų ir yra įsitaisę pačiame lentelės viduryje – 4 vietoje.

Kalbant apie A. Girčį reiktų išskirti jo kaip trenerio–vadybininko darbą už aikštės ribų. Jis buvo vienas iš pagrindinių SKM Žvaigždžių dienos organizatorių. Būtent jo dėka į vieną didžiausių sezono švenčių buvo įtraukta daugiau nei 100 „SKM–VitirON KIDS“ čempionato krepšininkų, užtikrinta sklandi renginio eiga, o „Jeep“ arenoje susirinkę žiūrovai galėjo mėgautis išskirtiniu reginiu.

 

Aivaras Gircys 2

 

Geriausiu darželinukų treneriu tapo Lukas Virozerovas. Šis krepšinio specialistas vasarį darė tai, ką moka geriausiai – mažiausiems SKM krepšininkams skiepijo meilę sveikai gyvensenai ir aktyviam judėjimui.

L. Virozerovas kartu su savo komandomis ruošėsi kovą turėjusiam startuoti „Mantinga–Lietuvos darželinukų čempionatui“, tačiau COVID-19 virusas sujaukė šiuos planus.

Šis treneris ypatingo dėmesio nusipelno ir dėl savo įsitraukimo į socialinius projektus. Lukas yra aktyvus programos „Jaunimas gali“ narys, nuolat dalyvaujantis renginiuose, skirtuose mažinti socialinę atskirtį ir padėti jaunajai kartai atrasti savo pašaukimą.

 

Lukas Virozerovas

 

Geriausių SKM trenerių rubrikos partnerė „AUGA group“ – viena didžiausių Europoje ekologiško maisto bendrovių, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos". Įmonių grupė dirba apie 38 000 ha ekologiškai sertifikuotų dirbamų žemių, kuriose vystomas tvarus, naujomis technologijomis paremtas žemės ūkio modelis, apimantis augalininkystę, gyvulininkystę, paukštininkystę ir grybų auginimą.

Iš savo užaugintų žaliavų „AUGA group“ gamina platų ekologiškų produktų asortimentą galutiniams vartotojams: pieną bei pieno produktus, šviežias bei konservuotas daržoves ir grybus, miltus, avižinius dribsnius, kiaušinius, aliejų bei sriubas.

 

Naujienų sąrašas