Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Iš dukart Eurolygos čempiono lūpų – pagyros lietuviškai krepšinio mokyklai

2018 05 11

Balandžio pabaigoje  Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) sporto konsultantas Rūtenis Paulauskas lankėsi Izraelyje, kur vedė paskaitas, domėjosi mokslo pasiekimais bei dalinosi patirtimi su krepšinio treneriais. Apie viešnagę jis sutiko pasidalinti ir su SKM.lt skaitytojais.

„Džiaugiuosi, kad ketvirtasis mano vizitas į Izraelį buvo nesusijęs su varžybų rūpesčiais, o tiesiog puiki ir įdomi proga susitikti su kolegomis iš Wingeito universiteto, pabendrauti su krepšinio treneriais ir krepšinio federacijos atstovais. Izraelis yra be galo įdomi savo istorija, turtinga savo pasiekimais ir be galo kontrastinga šalis. Nuo nerimo dėl karo pavojaus iki visiškai taikaus ir nerūpestingai linksmo gyvenimo būdo čia jau seniai išnykę ribos.

rsz img 2479

Izraelio krepšinio specialistai labai vertina Lietuvos krepšinio laimėjimus ir yra linkę mokytis iš mūsų. Turėjau galimybę skaityti paskaitas universitete ir vykdyti pratybas krepšinio treneriams, kurie lankė licencijavimo kursus. Vyko susitikimas su Didelio meistriškumo sporto departamento, Olimpinio komiteto, sporto vadovais. Šiame susitikime dalinomės jaunimo sportininkų rengimo klausimais ir galimybe siekti bendradarbiavimo. Taip pat labai džiaugiausi, kad buvau pakviestas dalykiniam pokalbiui su Izraelio krepšinio federacijos sporto vadovu Pini Gershonas. Jis diplomatiškai gyrė mūsų krepšinio mokyklą ir daug klausinėjo, kaip tokia maža šalis gali sukurti tokį gerą rezultatą. Labai tikiuosi, kad mano ryšiai išliks naudingi abiems šalims ir bus prasmingi bei ilgalaikiai."     

SKM sporto konsultantas Rūtenis Paulauskas  

Rutenis ir Pini

 R. Paulaukas ir P. Gershonas apsikeitė sukauptomis krepšinio žiniomis

Naujienų sąrašas