Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

12 darželinukų komandų užsitikrino vietą atkrintamosiose

2015 03 01 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
Aikštelėse rungėsi A, B, C ir D grupių darželinukai.
Nuotr. autorius: S. Čirbos
Kovo 1 dieną, sekmadienį, Vilniaus Gedimino technikos universiteto sporto salėje prasidėjo pirmosios darželinukų čempionato kovos. Iš viso aikštelėse rungėsi net 24 darželinukų komandos ir 12 iš jų pateko į atkrintamąsias rungtynes.

Sporto salė buvo padalinta į 6 krepšinio aikšteles, todėl vienu metu galėjo varžytis net 12 darželių komandų. Mažieji krepšininkai rungtynių metu žaidė 4 kėlinius po 2,5 min. Pertraukų metu svečius bei mažuosius sportininkus linksmino jaunosios SKM šokėjos, tad krepšinio šventės metu džiugių akimirkų tikrai netrūko.

Gausiai susirinkę darželinukų tėveliai nestokojo jėgų palaikymui ir drąsino vaikus džiugiais šūksniais bei plojimais. Mamytė Aurelija, į renginį atlydėjusi ne tik savo, bet ir brolio sūnų, prisipažino: „Žiūrime ir labai palaikome, šis čempionatas mano vaikui pirmas, praėjusiais metais dalyvavome „Mažylių“ turo estafetėse. Jaučiamės labai gerai, mūsų komanda laimi. Vaikui galbūt susitvarkyti su emocijomis truputį sunkiau, bijo žaisti prieš vyresnius vaikus, bet dabar tokia psichologinė būsena, reikia vaikui dar užaugti.

Čempionatą vertinu labai gerai, nes vaikai pratinami kovoti, mokosi priimti ir pergales, ir pralaimėjimus, čia jiems yra labai gera mokykla. Smagu, nes tokios teigiamos emocijos, kokios yra čia, per metus aplanko labai retai, mano balsas jau kimsta nuo rėkimo“.

[foto_2]
Jaunieji krepšininkai sulaukė didžiulio palaikymo.
Nuotr. S.Čirbos

 

Kupini emocijų buvo ir mažieji sportininkai, nenustygstantis vietoje darželinukas Džiugas, krepšinio paslapčių besimokantis pas trenerį Mantą Mudėną, sakė: „Labai patinka šios rungtynės, laimėjome jau 3 kartus, įmetėme tiek daug taškų, kad net negalėjome suskaičiuoti. Viskas yra gerai, nors būna visko, nugriūname, stumdomės ir gauname iš kamuolio. Kitas varžybas tikrai laimėsime“.

Po visų sužaistų rungtynių, suskaičiavus taškus, paaiškėjo stipriausios A, B, C ir D grupių komandos. Iš kiekvienos grupės į atkrintamąsias pateko po tris darželinukų kariaunas.

Sėkmė labiausiai nusišypsojo treneriui Mantui Mudėnui ir Šarūnei Valinskaitei. Šie treneriai į atkrintamąsias keliauja net su dvejomis komandomis. M.Mudėnas į kitą etapą ves „Mažylį 2“ ir „Želmenėlį“, Š.Valinskaitė –„Pilaituką“ ir „Gilužį“.

Darželinukų čempionato turnyrinė lentelė             

Komandų 12-tukas, patekęs į darželinukų čempionato atkrintamąsias:
1. „Pilaitukas“,               7. „Mažylis 2“,
2. „Žilvitis“,                    8. „Želmenėliai“,
3. „Riešutėlis“,               9. „Žvangutis“,
4. „Gilužis“,                   10. „Strazdelis“,
5. „Kodėlčiukas“,           11. „Švelnukas“,
6. „Pelėdos pradinė“,    12. „Jovarėlis“.
 
Su savo komanda „Riešutėlis“ į atkrintamąsias rungtynes patekusi trenerė Arūnė Budrevičiūtė po renginio pasidalino pirmosiomis mintimis: „Kadangi pradžioje vienu metu varžėsi trys mano komandos, tikrai buvo sunku subėgioti iš vienos aikštelės į kitą. Kol kas esu pavargusi, bet emocijos geros.

Džiaugiuosi savo vaikais, vienas iš darželinukų yra pirmametis ir pasirodė tikrai puikiai, geriau negu aš pati tikėjausi. Tėveliai džiaugiasi, kad padarėme pažangą palyginus su praėjusiais metais, mes dirbame ir stengiamės. 
   [foto_3]
Čempionato dalyviams netrūko gerų emocijų.
Nuotr. S.Čirbos

Kitą savaitgalį varžysiuosi su dar viena savo komanda, nors darželis sportuoja pirmus metus, bandysime patekti į kitą etapą, - tikslų neslėpė su keturiomis darželinukų komandomis šiame čempionate dalyvaujanti trenerė.

- Vaikai visą mėnesį laukė šių rungtynių, per treniruotes apie tai tik ir kalbėjo. Tėveliams taip pat galvas išūžė, nes kai pranešiau apie artėjančias varžybas, tai tėveliai jau žinojo ir buvo informuoti vaikų“, – juokavo A.Budrevičiūtė .

Pasibaigus aistringoms kovoms visi darželinukai buvo apdovanoti spalvingais diplomais bei „Haribo“ ir „Tichė“ bendrovių įsteigtomis dovanėlėmis.

Ateinantį šeštadienį, kovo 7 dieną, taip pat VGTU sporto salėje vyks likusių E, F, G ir H grupių varžybos, po kurių paaiškės dar 12 komandų, kurios pateks į  darželinukų čempionato atkrintamąsias rungtynes. Ateikite ir palaikykite kovų ištroškusius darželinukus!

Renginio akimirkas galite rasti mūsų socialinio tinklo paskyroje „Facebook“.

Naujienų sąrašas