Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Atkrintamosiose darželinukus sveikino Ž. Savickas

2016 04 09 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
„Darželinukų čempionato“ atkrintamosiose rungtynėse jaunuosius krepšininkus aplankė galiūnas Ž. Savickas.
Nuotr. autorius: Longas Foto
Balandžio 9 dieną VGTU sporto centre įvyko ilgai lauktos „Vilniaus Darželinukų čempionato“ atkrintamosios rungtynės, kuriose dėl kelialapio į finalinį dešimtuką rungėsi pajėgiausios sostinės ekipos.

Įnirtingas darželinukų kovas aplankė ir didžiulę staigmeną SKM auklėtiniams padarė ne vieną darželinuką renginyje iškėlęs galiūnas, daugkartinis Pasaulio čempionas bei vienas iš stipriausių žmonių žemėje – Žydrūnas Savickas.

Sportininkas sveikino mažuosius krepšininkus įveikus dar vieną „Darželinukų čempionato“ etapą ir patekus į finalinį dešimtuką.

Renginio akimirkas galite rasti socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Dėl kelialapių į „Didžiosios taurės“ kovas A, B, C, D ir E grupėse rungėsi 30 darželių ir tik po 2 iš kiekvienos grupės išsikovojo galimybę žengti į kitą etapą.

Rungtynėse puikiai pasirodė ir be pralaimėjimų žaidė net penkios komandos. Jos nugalėjo visus savo priešininkus ir pirmąją vietą grupėje užsitikrino sąskaitoje turėdamos 5 pergales iš tiek pat sužaistų rungtynių. Tai Roko Kasparavičiaus „Nykštukas“, Karolio Griškaus „Puriena“, Martyno Žilionio „Žemyna“, Gedimino Bražionio „Bitutė“ ir Manto Mudėno „Mažylis“.

„Iš tikrųjų, kai išėjo mano auksinė karta, su kuria laimėjome pirmą vietą, užkėlė labai didelę kartelę. Tapome ne tik Vilniaus, bet ir Lietuvos čempionais. Maniau, kad antrą kartą taip nepasiseks. Tačiau fortūna man šypsosi ir toliau, turiu labai gerą kolektyvą ir mes tikrai esame verti būti Top10 sąraše“, - džiaugėsi treneris Karolis Griškus, praėjusiais metais su auksine „Purienos“ darželio karta čempionų taurę kėlęs dviejuose finaluose.

[foto_2]
„Fortūna man šypsosi ir toliau", - teigia K. Griškus.
Nuotr. SKM.lt

  Šį sezoną komandoje sportuoja jaunesni krepšininkai, tačiau K. Griškus šiai ekipai kelia maksimalius tikslus: „Žiūrėsime, kaip seksis. Labai tikiuosi, kad iš finalo išeisime ne tuščiomis ir keliu labai aukštus tikslus. Dabartiniai vaikai stebėdavo kaip žaidė auksinė „Purienos“ karta. Yra netgi vienas brolis, kuris visada stebėdavo varžybas ir dabar pats žaidžia už šią komandą. Jie pamatė, kaip vyksta visas procesas ir nugalėtojų mentalitetas persidavė jiems. Komanda eina tik nugalėti, dėl to aš labai džiaugiuosi“.
 Komandos, patekusios į finalinį dešimtuką:
1. „Nykštukas“ (R. Kasparavičius)      6. „Skroblinukas“ (M. Mudėnas)
2. „Žilvitis“ ( M. Žilionis)                         7. „Bitutė“ (G. Bražionis)
3. „Puriena“ (K. Griškus)                      8. „Spygliukas“ (Š. Valinskaitė)
4  „Jovarėlis“ (V. Svetikas)                   9. „Mažylis“ (M. Mudėnas)
5.  „Žemyna“ (M. Žilionis)                    10. „Papartis2“ (D. Miškinis)

Grupes ir turnyrines lenteles rasite ČIA.

Šiais metais du treneriai į finalą keliauja su dvejomis komandomis. Martynas Žilionis žengia su „Žilvičio“ ir „Žemynos“ ekipomis. M. Mudėnas su „Mažyliu“ ir „Skroblinuku“.

Antrus metus iš eilės su dvejais darželiais į finalinį dešimtuką patekęs Mantas Mudėnas neslėpė: „Esu labai laimingas. „Mažylio” tikslas buvo pakliūti į finalinį etapą, tuo tarpu „Skroblinukas” – labai maloniai nustebino. Džiugu antrus metus iš eilės į finalinį etapą pakliūti su dvejais darželiais. Svarbiausia, jog auklėtiniai kiekvieną kartą eidami į aikštelę atiduotų visas jėgas ir įdėtų maksimalias pastangas, o tada jau ir rezultato galima tikėtis. Kokios nuotaikos gali būti nužengus taip toli? Žinoma tik pakilios. Aš patenkintas, tėveliai patenkinti, auklėtiniai patenkinti. Ar gali būti kas šauniau?”
 

Treneris Vidas Svetikas su darželiu „Jovarėlis“ pirmą kartą patekęs į Top10 etapą taip pat labai džiaugėsi auklėtinių pasiekimu ir sakė: „Labai pakilios nuotaikos. Jaunieji krepšininkai tikrai atidavė visas jėgas, po varžybų buvo visiškai šlapi. Žinoma gaila, kad pritrūko 1 ar 2 taškelių iki pirmos vietos, bet pirmą kartą auklėtinius mačiau tokius kovingus, norinčius eiti į aikštę, plėšyti varžovus. Tikiuosi, taip bus ir finale“.

„Praėjusiais metais mums pritrūko, kad išeitume į finalą. Vaikai buvo mažesni, ne tokie greiti, tačiau per tuos metus labai sustiprėjome ir tai davė rezultatų. Norėjome išeiti iš grupės, patekti į kitą etapą. Galima sakyti, kad šiandien tai ir įvykdėme – pakliuvome tarp 10 stipriausių ekipų. Neapsakomai džiaugiamės“, - kalbėjo treneris.

 

[foto_3]
Su dvejais darželiais į finalą žengia M. Mudėnas ir M. Žilionis.
Nuotr. Longas Foto

Naujienų sąrašas