Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Darželinukai išsidalino kelialapius į finalinį dešimtuką

2015 03 29 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
Sekmadienį darželių čempionate išdalinti kelialapiai į TOP 10 turnyrą
Nuotr. autorius: S. Čirbos
Kovo 29 dieną, sekmadienio popietę, Vilniaus Gedimino technikos universiteto sporto salėje netrūko emocijų kupinų kovų. Jaunieji krepšininkai varžėsi dėl patekimo į darželinukų čempionato finalinio dešimtuko turnyrą.

24 darželinukų komandos buvo suskirstytos į keturias grupes – I, J, K, L. 11.00 val. kovas pradėjo I ir J grupių dalyviai. 13.30 val. į aikštę žengė K ir L grupių darželinukų ekipos.

Darželių atkrintamąsias rungtynes atidarė du Vilniaus universiteto studentai, kurie iškilmingai renginio svečiams ir darželinukams sugrojo Lietuvos valstybės himną. Pertraukų tarp varžybų metu mažuosius krepšininkus palaikė SKM šokėjos.

Ypatingai šiuose mačuose fortūna nusišypsojo trenerei Šarūnei Valinskaitei, trenerė į finalinį aštuonetą lydės net tris darželinukų kariaunas – „Pilaituką“, „Gilužį“ ir „Pakalnutę“.

[foto_2]
Š.Valinsaitė į kitą etapą keliauja su 3 komandomis.
Nuotr. S.Čirbos

  Š.Valinskaitė po pirmųjų dviejų komandų patekimo į kitą etapą buvo puikios nuotaikos ir neslėpė noro, ten pravesti ir trečiąjį darželį: „Super. Praėjusiais metais mums nepavyko išeiti į TOP 10, tai šiais metais tai padarėme su trenksmu. Dvi komandos jau pateko ir dar viena laukia varžybų, žiūrėsime, galbūt pavyks ir su trečia išeiti tolyn. 

Patekti į finalinį aštuonetą tikrai tikėjausi. Truputį buvo sunku, kadangi vienas mano darželis žaidė prieš kitą, tai stovėjau ir niekam nieko nesakiau.
Nesirgau nė už vieną komandą ir stengiausi padaryti apylygį žaidimą.Tai padaryti man pavyko ir rungtynių pabaigoje buvo tik dviejų taškų skirtumas. Viskas yra puiku, geriau ir negali būti“.

Pasibaigus antrojo srauto grupių varžyboms strategė džiaugėsi pravedusi ir trečiąjį darželį, tačiau neslėpė, kad bus sunku, kai komandos žais tarpusavyje.

Darželinukų čempionato turnyrinė lentelė

Komandos, patekusios į finalinio dešimtuko turnyrą:
1. „Pilaitukas“ (Š.Valinskaitė),       6. „Puriena“ (K.Griškus)
2. „Gilužis“ (Š.Valinskaitė),           7. „Lokiukas-Vėjelis“ (D.Jurgutis),
3. „Strazdelis“ (G.Bražionis),        8. „Nykštukas“ (R.Kasparavičius),
4. „Želmenėliai“ (M.Mudėnas),     9. „Švelnukas“ (T.Gaškas),
5. „Pakalnutė“ (Š.Valinskaitė),      10. „Mažylis“ (M.Mudėnas).

„Nerealiai patiko. Buvo labai smagu, išties gera organizacija, nes viskas vyko labai sklandžiai, visos komandos keitėsi greitai ir matėsi, kad ne pirmą kartą vyko renginys. Jau antras mūsų vaikas lanko šią krepšinio mokyklą ir mums šiemet jau yra trečias ar ketvirtas čempionatas, kai čia dalyvaujame ir, iš tikrųjų, labai džiaugiamės“, - gera nuotaika spinduliavo į renginį Š.Valinskaitės darželyje žaidžiantį sūnų atvedusi mama Olga.

Dainius Jurgutis su komanda „Lokiukas-Vėjelis“ paskutines rungtynes laimėjęs tik po pratęsimo, kuomet auklėtiniai buvo taiklesni prie baudų metimo linijos, taip pat pasidalino įspūdžiais: „Nesitikėjau, pirmą kartą maniau, kad pateksime į atkrintamąsias ir viskas. Tačiau šiandien mums nusišypsojo laimė ir laimėjome. Nors po pirmųjų šiandienos laimėtų varžybų pagalvojau, jeigu nugalėjome stiprų varžovą, tai galime pabandyti ir toliau.

Į finalinį aštuonetą patekome tik su vienu pralaimėjimu. Emocijos yra kaip po tikrų krepšinio varžybų, turbūt labiau norėjau laimėti negu vaikai, tikrai labai džiaugiuosi“.
   [foto_3]
D.Jurgučio komanda  pergalę išplėšė tik per pratęsimą.
Nuotr. S.Čirbos

„Tos komandos, kurios, mano manymu, buvo stipresnės į kitą etapą nepateko, o maniškė išėjo. Atrodo, šiandien pagavome fortūną. Šį kartą visi žaidėjai elgėsi drausmingai, nebuvo tokie išsigandę, kaip pirmame etape. Labai smagios rungtynės“, - mintis dėstė „Lokiukas-Vėjelis“ darželio treneris.

Po sužaistų grupių varžybų visi darželinukai buvo apdovanoti spalvingais diplomais bei rėmėjų įsteigtomis dovanėlėmis.

Sekančios darželinukų kovos vyks:
Balandžio 18 dieną - Mažoji taurė,
Balandžio 19 dieną - Finalinis dešimtuko turnyras.

Šventės akimirkas galima rasti „Facebook“ socialinio tinklo svetainėje.


Naujienų sąrašas