Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Darželinukai išsidalino likusius kelialapius į kitą etapą

2016 03 21 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
Paaiškėjo likusios 18 komandų, patenkančių į atkrintamąsias rungtynes.
Nuotr. autorius: Longas Foto
Kovo 20 dieną  E, F, G, H, I ir J grupėse  vyko „Darželinukų čempionato 2016“ pirmojo etapo kovos, po kurių paaiškėjo likusios komandos, žengiančios į atkrintamąsias.

Šį kartą į aikštelę per tris turus išbėgo net 36 komandos ir sužaidus visų 6 grupių kovas buvo sužinotos stipriausios darželinukų kariaunos, kurios užėmė savo grupėje aukščiausias pozicijas.

Iš kiekvienos grupės į sekantį etapą žengė po 3 ekipas. Tačiau, kaip ir pirmąjį šių metų čempionato renginį, kuomet varžėsi A, B, C ir D grupių kariaunos, kai kurios komandos susidūrė su dalyvių stoka ir nesurinkusios 6 darželinukų buvo automatiškai nurašomos į turnyrinės lenteles apačią, kaip praradusios galimybę varžytis dėl tolimesnio kelio.

Šventės akimirkas galite rasti socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Emocijų kupiname renginyje netrūko staigmenų – mažuosius krepšinio talentus stebino ir triukais džiugino Baltijos cirko  auklėtiniai, o netikėtą siurprizą padarė sostinės krepšinio klubo „Lietuvos rytas“ strategas Tomas Pačėsas. Treneris atvyko aplankyti Sostinės krepšinio mokyklos auklėtinių, linkėjo mažiesiems krepšininkams entuziazmo ir kaip vyriausiasis varžybų teisėjas mažyliams išmetė ginčo kamuolį.

„Matydamas tokias tėvelių ir jaunųjų sportininkų emocijas, ambicijas ir entuziazmą noriu pasveikinti  Sostinės krepšinio mokyklą. Žiūrint į šiuos jaunus veidus ir jų susirūpinusius tėvelius tikrai malonu ir tai rodo, kad krepšinis turi puikią ateitį“, - sakė sostinės klubo vedlys T.Pačėsas.

18 darželių komandų, patekusių į atkrintamąsias rungtynes:
1.  „Drevinukas“  (N.Pigaga)                 11. „Pelėda“ (V.Zapalskis)
2.  „Vandenis“  (T.Gaška)                      12. „Naujininkai“ (M.Mudėnas)
3.  „Pušaitė 2“   (V.Dobrovolskis)          13. „Puriena“ (K.Griškus)
4.  „Žilvitis“  (M.Žilionis)                        14. „Spygliukas“ (Š.Valinskaitė)
5.  „Jovarėlis“ (V.Svetikas)                    15. „Žemyna 2“ (M.Žilionis)
6.  „Rūta“ (E.Dubauskas)                      16. „Žemyna“ (M.Žilionis)
7.  „Gelvonėlis“ (D.Jurgutis)                  17. „Mažylis“ (M.Mudėnas)
8.  „Gilužis“ (Š.Valinskaitė)                    18. „Rytas“ (A.Budrevičiūtė)
9.  „Riešutėlis“ (A.Budrevičiūtė)
10.  „Pakalnutė“ (Š.Valinskaitė)

Ture visos ekipos rodė tikrai neblogus rezultatus ir net penkios savo grupėse nepatyrė ne vieno pralaimėjimo ir užtikrintai žengė su 5 pergalėmis. Viena iš komandų – E grupėje žaidusi trenerio Nerijaus Pigagos darželis „Drevinukas“.
 
 [foto_2]
D.Jurgučio auklėtiniai nuo praėjusių metų labai patobulėjo.
Nuotr. Longas foto

 

„Labai geros nuotaikos, praėjusiais metais taip pat išėjome į kitą etapą. Su vyrukais gerai pasiruošėme ir sužaidėme. Manau, viskas buvo puiku. Pernai atkrintamosiose varžybose likome treti ir trūko vos vienos pergalės iki patekimo į finalinį etapą, todėl šiemet bandysime kaip nors prasimušti, - komandos tikslų neslėpė N.Pigaga. – Visos varžybos buvo įtemptos, nebuvo taip, kad laimėjome labai lengvai. Tiesiog, galbūt šiame etape kol kas esame stipresni už kitus“.

Čempionato turnyrinė lentelė

 
G grupėje lyderiu tapo Dainiaus Jurgučio darželis „Gelvonėlis“. Pastarasis kartu su kitomis trimis grupės komandomis surinko tokį patį pergalių ir pralaimėjimų (3/2) skaičių, tačiau paskaičiavus paaiškėjo, kad mažiausias įmestų ir praleistų taškų santykis buvo pas D.Jurgučio ekipą.

Treneris po turo džiaugėsi auklėtinių pasiekimu ir tobulėjimu: „Čempionatui ruošiamės jau pusantro sezono, nes su šiais vaikais mes pradėjome praėjusiais metais, tada nuo visų gavome į kailį ir buvome paskutiniai. Tai buvo pagrindas šiems metams ir dabar matome, kad pirmajame etape užėmėme pirmąją vietą. Labai džiugu, kad vaikai, iš tikrųjų, padarė pažangą. Parodė, kad dirbame, dabar lauksime kito etapo, ištaisysime savo klaidas ir bandysime eiti toliau“.

Pasibaigus reguliariojo sezono kovoms kitą kartą darželinukai ant aikštelės parketo išbėgs jau atkrintamosiose bei „Mažojoje taurėje“.  Atkrintamųjų „Didžiojoje taurėje“ 24 komandos rungsis dėl galimybės patekti į „Vilniaus darželinukų čempionato 2016“ finalą tarp 10 stipriausių Vilniaus kariaunų, likusios taip apt 24 ekipos, nepatekusios į atkrintamąsias, iš karto kovos dėl „Mažosios taurės“ titulo.

Švenčių datos:
Balandžio 9 d. – „Didžiosios taurės” atkrintamosios varžybos ir viena grupė „Mažosios taurės“,
Balandžio 10 d. – „Mažoji taurė”,
Balandžio 23 d. – „Darželinukų čempionato“ finalas „Didžiajai taurei“ laimėti.
 

Naujienų sąrašas