Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Darželinukų čempionatas“: Kas sudarys likusį 12-tuką?

2016 03 17 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
Jau kovo 20 dieną paaiškės, kas sudarys likusį dvyliktuką, patenkantį į „Darželinukų čempionato“ atkrintamąsias.
Nuotr. autorius: Longas Foto
Startavus „Darželinukų čempionatui 2016“ ir pirmajam dvyliktukui išsidalinus  kelialapius į kitą čempionato etapą – atkrintamąsias rungtynes, smalsu sužinoti, kas sudarys likusį dvyliktuką?

Tai paaiškės jau šį sekmadienį, kovo 20 dieną, vyksiančiame „Darželinukų čempionato“ E,  F, G, H, I ir J grupių pirmajame etape.

Šis darželinukų turas bus didžiausias – jame rungsis net 36 darželinukų kariaunos ir tik 12 iš jų turės galimybę žengti toliau.

Šventėje šį kartą bus ne du, bet  trys turai. Kovos startuos 10:15 val. ir vyks iki 16:45 val.

Turų laikai:
1 turas -  10:15 – 12:15 val.
2 turas – 12:30 – 14:30 val.
3 turas – 14:45 – 16:45 val.

Tradiciškai renginys vyks VGTU SC (Saulėtekio al. 28).  Nuorodą, kaip patogiausia pasistatyti automobilį šalia sporto centro rasite ČIA .

DALYVIŲ SĄRAŠAS:

Kovo 20 d. I  turo dalyviai (10:15 – 12: 15 val.):               Kovo 20 d. II turo dalyviai (12:30-14:30 val.):
E grupė:                                                                                     G grupė:
1. „Skroblinukas 2“                                                                    1. „Vaduva“
2. „Pušaitė 2“                                                                             2. „Gilužis“
3. „Vandenis“                                                                             3. „Riešutėlis“
4. „Lokiukas“                                                                              4. „Gelvonėlis“
5. „Drevinukas“                                                                          5. „Gabijėlė“
6. „Santariškės“                                                                         6. „Ozas“

F grupė:                                                                                     H grupė:
1. „Pelėdos“ pradinė                                                                 1. „Naujininkai“
2. „Aušrelė“/ „Viltenė“                                                                2. „Pakalnutė“
3. „Jovarėlis“                                                                              3. „Pelėda“
4. „Žilvitis“                                                                                   4. „Švelnukas“
5. „Rūta“                                                                                      5. „Vilkpedė“
6. „Geniukų kalvė 2“                                                                  6. „Du gaideliai“

Kovo 20 d. III turo dalyviai (14:45 – 16:45 val.):

I grupė:
1. „Aušra“
2. „Spygliukas“
3. „Rasa“
4. „Puriena“
5. „Žemyna 2“
6. „Žilvinėlis“

J grupė:
1. „Mažylis“
2. „Gilužis 2“
3. „Žemyna“
4. „Vėrinėlis“
5. „Papartis“
6. „Rytas“   
 
Paaiškėjus antrajam 12-tukui ir pasibaigus reguliariojo sezono kovoms kitą kartą darželinukai ant aikštelės parketo išbėgs jau atkrintamosiose bei „Mažojoje taurėje“.  Atkrintamųjų „Didžiojoje taurėje“ 24 komandos rungsis dėl galimybės patekti į „Vilniaus darželinukų čempionato 2016“ finalą tarp 10 stipriausių Vilniaus kariaunų, likusios taip apt 24 ekipos, nepatekusios į atkrintamąsias, iš karto kovos dėl „Mažosios taurės“ titulo.

Švenčių datos:
Balandžio 9 d. – „Didžiosios taurės” atkrintamosios varžybos ir viena grupė „Mažosios taurės“,
Balandžio 10 d. – „Mažoji taurė”,
Balandžio 23 d. – „Darželinukų čempionato“ finalas „Didžiajai taurei“ laimėti.
 

Naujienų sąrašas