Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Darželinukų čempionato Didžioji ir Mažoji taurės – jau balandžio 9 dieną

2017 04 04 SKM.lt

Nuotr. autorius: Rokas Lukoševičius

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) organizuojamas Lietuvos darželinukų krepšinio čempionatas tęsiasi ir jau balandžio 9 dieną, sekmadienį, Vilniuje vyks Didžiosios ir Mažosios taurių etapai.

Didžiojoje taurėje dalyvaus komandos išsaugojusios galimybę ir toliau kovoti dėl Lietuvos čempionų titulo. Iš 32 komandų į kitą etapą žengs 16 geriausiai pasirodžiusių Vilniaus darželių, kurie varžysis ne tik dėl Vilniaus čempionų vardo, bet ir dėl patekimo į Lietuvos darželinukų krepšinio čempionato finalą. Didžiajame finale varžysis komandos iš penkių miestų – Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Klaipėdos ir Alytaus. Kiekvienam miestui atstovaus po keturis stipriausius to miesto darželius.

Į Mažąją taurę patekę darželiai, nors ir nebeturi teisės žengti toliau, varžysis dėl etapo stipriausių vardo ir šio sezono Mažosios taurės trofėjų.

Kaip įprasta, darželių komandos VGTU krepšinio salėje (Saulėtekio al. 28) vyksiančiose varžybose dalyvaus srautais.

Didžioji taurė:

I srautas - 09:30 val.

Dalyvaujančios komandos: „Karalienė Morta“, „Želmenėliai“, „Rasa“, „Sadutė“, „Pilaitukas“, „Žvangutis“, „Lokiukas“, „Mažylis 2“, „Pelėdos“ pradinė, „Švelnukas“, „Riešutėlis“, „Papartis“, „Ramunėlė“, „Puriena“, „Pilaitukas 2”, „Žibutė“.

II srautas - 11:00 val.

Dalyvaujančios komandos: „Drevinukas“, „Bitutė“, „Pušaitė 1“, „Vilija“, „Vandenis“, „Gilužis 1”, „Viltenė“, „Žilvinėlis“, „Gluosnis“, „Skroblinukas 2“, „Jurginėlis“, „Jovarėlis“, „Du gaideliai“, „Žemyna 1”, „Mažylis 3”, „Vėjelis“.

Mažoji taurė:

I srautas - 12:30 val.

Dalyvaujančios komandos: „Nykštukas“, „Gabijėlė 1”, „Žiedas“, „Kodėlčiukas“, „Žemyna 2”, „Pipiras 1”, „Vikpėdė“, „Vėrinėlis“, „Pabiručiai“, „Spygliukas/Pakalnutė“, „Skroblinukas 1“, „Aušrelė“, „Gėlynas“, „Atžalėlės“, „Žilvitis“, „Ozas“.

II srautas - 14:00 val.

Dalyvaujančios komandos: „Pipiras 2”, „Vaduva“, „Gabijėlė 2“, „Drevinukas 2“, „Justinukas“, Sekmadieninė mok., „Žiogelis“,„Aušra“, „Ąžuolas“, „Dūzginėlis“, „Santariškės“, „Geniukų kalvė“, „Strazdelis“, „Pelėda“, „Gilužis 2”, „Pušaitė 2”.

Naujienų sąrašas