Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Darželinukų Kalėdose – tūkstantis kamuolių ir stebuklingos akimirkos

2018 12 10 SKM.LT

Nuotr. autorius: Saulius Čirba/SKM.LT

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) surengė kalėdinę šventę savo mažiausiems auklėtiniams. Šiemet darželinukų Kalėdos vyko didžiausioje Lietuvos sostinės „Siemens“ arenoje. Joje mažieji krepšininkai ir krepšininkės šėlo išskirtiniame Kakės Makės atrakcionų parke.

 

Batutų linksmumą ir saugumą užtikrino Atrakcionai.lt profesionalai, o besibaigiant linksmybėms kiekvienas (-a) SKM auklėtinis (-ė) buvo apdovanotas (-a) „Molten“ kamuoliu, EMSI krepšinio kalendoriumi, „VitirON KIDS“ spalvinimo knygute, apsilankymo kuponu vaikų kambaryje „Skraiduolis“ ir galybe balionų, kuriuos įteikė linksmieji personažai Kamuoliukas ir Braškytė.

FOTOGALERIJA

Kake Make vidine

Tuo metu tėvelių zonoje visą dieną vyko sporto psichologės Aistės Žemaitytės paskaitos. Su Europos čempione Airine Palšyte ir kitomis sporto žvaigždėmis dirbanti specialistė atkreipė dėmesį į aktualias temas ir atsakė į susidomėjusių tėvelių klausimus.

Tėveliams atiteko ir dar viena praktiška dovana – EMSI nuolaidų kortelė degalams ir kavai. Atsiskaitant šia kortele, nuo kiekvieno litro kuro vienas centas keliauja į SKM sąskaitą, o visi šie pinigėliai investuojami į jaunųjų krepšininkų rengimą ir treniruočių sąlygų gerinimą. Mažiausių kainų lyderis EMSI ir SKM bendradarbiauja jau trečiąjį sezoną.

48207433 10157070056636155 7676679761522851840 o

PS. Atkreipkite dėmesį į „VitirON KIDS“ spalvinimo knygeles. Jų pabaigoje rasite kryžiažodį, kurį išsprendę pretenduosite laimėti dar daugiau dovanų!

Naujienų sąrašas