Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Darželinukų krepšinio varžybos įkvėpė: čia reiktų atvesti ir politikus (skaitytojo laiškas)

2018 03 29 pilietis.delfi.lt

Su draugais žiūrėjome Bušido varžybas. Kur buvęs kur nebuvęs šlovės spinduliuose pasimėgauti atėjo garsus vienas politikas. Atėjo pasireklamuoti, bet gavo ko ir nusipelnęs – buvo nušvilptas. Suprasčiau, jei jis būtų koks nors Bušido veteranas ar bent jau turnyro rėmėjas. O dabar tiesiog žmogus, kuriam trūko dėmesio.

Kokia nauda jam iš to apsilankymo – ko gero, ir pats nežino.

Po „bušido šeštadienio“ mūsų šeimos laukė „krepšinio sekmadienis“. Sostinės krepšinio mokykla suorganizavo darželinukų čempionatą. Mūsų jaunėlis darželyje lanko krepšinio treniruotes ir buvo pakviestas dalyvauti varžybose. Šešiamečiai varžosi išsižioję, užsidegę. Didžiausias herojus ir pavyzdys jiems – jų treneris, o ne koks nors metams į Lietuvą užsidirbti pinigų atvykęs krepšininkas iš Graikijos. Į komandas taip pat įtrauktos ir mergaitės, taip siekiama paskatinti jų sportavimą. Gera nuotaika, prizai, emocijų žiūrovams daugiau nei per LKL varžybas.

Tada su žmona aptarėme, kad čia reikėtų atvesti politikus. Susodinti kur nors į pirmą eilę ir priversti žiūrėti tokius renginius. Gal tada jie suprastų, kad būtent tokios šventės padės išauginti ateities čempionus. Geriau kiekvienai sporto mokyklai pastatyti po salę ir paremti, kad tokie turnyrai vyktų kas mėnesį, nei milijonus dalinti privatiems sporto klubams, samdančius legionierius iš visų pasaulio žemynų.

Ačiū Sostinės krepšinio mokyklai už puikią dieną, jau laukiame kito turnyro etapo. Tikiuosi, kad tokius turnyrus turi ir futbolininkai, rankininkai ir panašiai.

Skaitytojo tekstas Delfi.lt portale

rsz f6o4095

Naujienų sąrašas